Kategorie

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

All Comments

 • Komentarze ( 4 )
 • Na szczęście nie mieliśmy takich problemów jak kocioł, ale twardą wodą załatwiłam sobie dwa żelazka. Od początku wiedziałam, że to kamień, ale mąż nie chciał słuchać i dopiero, kiedy ucierpiało drugie żelazko dał się namówić na zmiękczacz. Problem się bagatelizuje, bo jesteśmy do niego przyzwyczajeni, już niemal nie wyobrażamy sobie widoku czajnika bez białych płatów na spodzie, a zapewniam - da się. :)
   Patrycja Osowska

    Kamień kotłowy - wróg Twojego AGD

 • Witam serdecznie, niestety to prawda, że na wsi w wodzie są azotany, choć okresowo, przede wszystkim w porach nawożenia i po większych opadach. Będziemy uzdatniali wodę dla całego gospodarstwa, dlatego chciałbym pomyśleć także o azotanach. Niestety woda w naszej studni jest dodatkowo dość twarda, czy istnieje możliwość pozbycia się obu problemów kompleksowo, czy w grę wchodzi tylko zmiękczacz na dom i odwrócona osmoza w kuchni? Pozdrawiam, Marcin.
   Marcin Kazimierz

    Azotany w wodzie pitnej zagrożeniem dla zdrowia

 • Prawda, ja twardą wodą załatwiłem sobie właśnie piec. Polecam zainteresować się problemem wcześniej niż w momencie awarii, będzie to dla Was oszczędność rzędu 5-7 tysięcy złotych.
   Adam Więcek

    Kamień kotłowy - wróg Twojego AGD

 • Bardzo się cieszę, że w końcu ktoś wymyślił alternatywę dla jonizatora, bo ten kosztuje przecież kilka tysięcy. Bardzo dużym plusem wkładu jest uniwersalny rozmiar, dzięki któremu można używać go praktycznie we wszystkich stacjach RO.
   Antoni Woźniczko

    Ecoperla Elixir - alternatywa dla jonizatorów wody

Page:1