Kategorie

Promocje

» Wszystkie promocje

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Erie IQSoft - popularny zmiękczacz w odmienionej wersji

 (3)    0

  Asortyment

Erie IQSoft - popularny zmiękczacz w odmienionej wersji

Czołowy przedstawiciel branży uzdatniania wody – belgijski producent Erie Water Treatment – przygotował serię zmian dotyczącą jednego z jego flagowych produktów. Nowa linia zmiękczaczy wody z serii Erie IQSoft wyposażona została w funkcje mające znacznie ułatwić użytkownikom eksploatację urządzenia. Zmiany dotyczą ponadto oferowanych w zestawie ze zmiękczaczem akcesoriów, a także okresu gwarancyjnego na podzespoły urządzenia.

Elektroniczne komponenty zmiękczacza

Najistotniejszymi zmianami, znacznie wpływającymi na komfort użytkowania zmiękczaczy z serii Erie IQSoft są liczne modyfikacje, wprowadzone wśród elektronicznych komponentów urządzenia. W nowej wersji produktu, poza standardowymi podzespołami znaleźć można:

  • Dźwiękowy alarm zbiornika soli, wyposażony w możliwość regulacji głośności
  • Wyświetlane zamiennie informacje o obecnym przepływie i zużyciu wody
  • Dodatkowa pamięć SuperCab, będąca w stanie zapamiętać ustawienia urządzenia aż do 20 godzin po odłączeniu od źródła prądu
  • Dodatkowy sygnał dźwiękowy dla przycisków panelu, wyposażony w możliwość regulacji głośności

Dodatkowe akcesoria

Wraz z wprowadzonymi innowacjami, producent proponuje także dodatkowe akcesoria, które od teraz dostępne będą w zestawie ze zmiękczaczem Erie IQSoft. Podstawowym udogodnieniem oferowanym w komplecie z urządzeniem jest zawór By-Pass z mieszaczem, dotychczasowo dostępny wyłącznie w ramach osobnego zakupu w cenie 199,00zł. Zawór umożliwia pełną kontrolę nad wodą wpuszczaną do instalacji: ustawienia pozwalają na wpuszczenie wody miękkiej, twardej a także mieszanej.

Wydłużona gwarancja

Zmiany wprowadzone w serii zmiękczaczy Erie IQSoft obejmują także rozszerzenie okresu gwarancyjnego na podzespoły elektroniczne głowicy sterującej. Dla nowej linii urządzeń ochrona producenta zmienia się z trzech, na pięć lat, gwarancja na pozostałe komponenty pozostaje natomiast bez zmian.

Nowe ceny Erie IQSoft

W związku z udogodnieniami, które Erie Water Treatment wprowadziło w ramach swej najpopularniejszej serii zmiękczaczy wody, nieznacznie zmienia się także cena urządzenia. Z nowym cennikiem serii IQSoft można zapoznać się poniżej:

  • Erie IQsoft Eco 9 – stara wersja: 3115 zł, nowa wersja: 3449 zł
  • Erie IQsoft Eco 12 – stara wersja: 3190 zł, nowa wersja: 3549 zł
  • Erie IQsoft Eco 18 – stara wersja: 3340 zł, nowa wersja: 3699 zł
  • Erie IQsoft Eco 26 – stara wersja: 3565 zł, nowa wersja: 3899 zł

Dalszy rozwój popularnej serii zmiękczaczy

Firma Erie Water Treatment nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, jeżeli chodzi o innowacje wśród zmiękczaczy IQSoft. Belgijski producent zapowiada, że już niebawem wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom fanów technologii typu smart, umożliwiając użytkownikom swojego urządzenia połączenie z aplikacją mobilną za pomocą sieci Wi-Fi. Dla poprawienia wygody eksploatacji dodana zostanie także funkcja podświetlenia zbiornika na sól.

Na kolejne zmiany musimy jednak jeszcze poczekać, choć producent zapowiada, że zmodernizowana seria zmiękczaczy Erie IQSoft wejdzie na rynek jeszcze przed końcem bieżącego roku.

 (3)    0

Twój komentarz został wysłany. Dzięki za komentarz!
Napisz komentarz
Captcha