Odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero

Ecoperla Profine Zero to urządzenie, które dopełni nowoczesne kuchnie i zapewni użytkownikom czystą oraz bezpieczną wodę do picia. To produkt, który sprosta najwyższym wymaganiom. Wyróżnia się niewielkimi wymiarami, do działania nie potrzebuje prądu, a wydajność membran osmotycznych to aż 300 GPD.

Ecoperla
3 490,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie
 • done Polityka bezpieczeństwa
 • done Zasady dostawy
 • done Zasady zwrotu

Ecoperla Profine Zero to: 2 wydajne membrany osmotyczne, wkład wstępny i końcowy, opatentowany dynamiczny zbiornik ciśnieniowy, designerska wylewka, która alarmuje o potrzebie wymiany wkładów zmieniając kolor z niebieskiego na czerwony.

Montaż tego systemu odwróconej osmozy zajmuje rekordowo mało czasu, w dodatku wybór miejsca instalacji nie powinien stanowić kłopotu nawet w najmniejszych kuchniach. Aby cieszyć się filtrowaną wodą wystarczy podłączyć jedynie 3 złącza, a wszystkie akcesoria znajdują się w zestawie z produktem.

Wymiana wkładów jeszcze nigdy nie była taka prosta! Wszystkie posiadają specjalny mechanizm, dzięki któremu sam proces zajmuje jedynie 10 sekund i nie wymaga zastosowania narzędzi. To samo dotyczy membran osmotycznych. Wkłady powinny być wymieniane raz na rok, jednak o ich zużyciu poinformuje użytkownika system zamontowany w kraniku. Dioda zmieni barwę z niebieskiej na czerwoną. Żywotność membran jest uzależniona od jakości wody przeznaczonej do filtracji. Przy wymianie wkładów nie trzeba zakręcać wody czy spuszczać jej ze zbiornika.

Ecoperla Profine Zero nie potrzebuje do działania dodatkowej pompy regulującej ciśnienie, reduktora ciśnienia, zewnętrznego zbiornika na przefiltrowaną wodę, ani też systemu sterującego. Ten produkt nie potrzebuje też mineralizatora, co wcale nie oznacza braku minerałów w wodzie. Wbudowany mieszacz pozwala użytkownikowi na dostosowanie parametrów wody do oczekiwań. Urządzenie nie ma wpływu na pH wody, a w dodatku TDS jest redukowany, więc Ecoperla Profine Zero może posłużyć właścicielom jonizatorów do wstępnej obróbki wody.

Elementem, na który warto zwrócić uwagę jest dynamiczny zbiornik ciśnieniowy usytuowany wewnątrz obudowy. Może zmagazynować do 3,5 litra wody. Czas napełnienia to tylko 8,5 minuty, jednak warto pamiętać, ze jest to zbiornik przepływowy, co oznacza, ze po opróżnieniu także można bez przeszkód czerpać wodę. Jest to higieniczne rozwiązanie, ponieważ filtrowana woda praktycznie cały czas jest w ruchu, przepływa, następuje szybka wymiana. 

Ecoperla Profine Zero to wyjątkowy produkt także ze względu na posiadane certyfikaty, w tym certyfikat PRODUCT APPROVED BY ECOPERLA, który zaświadcza o dobrej jakości urządzenia. Skąd ta pewność? Wszystkie informacje dotyczące produktu oraz jego właściwości zostały potwierdzone licznymi testami przez ekspertów Ecoperla.

Cechy:

 • Ma tak niewielkie wymiary, że bez trudu zmieści się w kuchennych szafkach i szufladach
 • Nie wymaga zasilania elektrycznego
 • Jest bezgłośna
 • Pobór wody to nawet 3 litry na minutę
 • Wbudowany dynamiczny zbiornik ciśnieniowy
 • Najniższy możliwy odrzut do kanalizacji – na 1 litr produktu przypadają 2 litry odrzutu
 • Wbudowany mieszacz, który daje możliwość dostosowania parametrów wody do potrzeb
 • Niezwykle wydajne membrany osmotyczne
 • Membrana ultrafiltracyjna zapewniająca bezpieczną wodę
 • Cykl napełnienia zbiornika to tylko 8,5 minuty
 • Wodę można pobierać bez przerwy, nawet po opróżnieniu zbiornika
 • Elegancki, dobrze wykonany kranik
 • Filtracja nie powoduje zmian w pH wody 

System odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero posiada następujące stopnie filtracji:

 1. Filtracja wstępna – w filtrze znajduje się blok węglowy impregnowany srebrem o dokładności 0,5 mikrona
 2. Membrany osmotyczne – woda przepływa równolegle przez dwie membrany osmotyczne o łącznej wydajności 300 GPD
 3. Filtracja końcowa – w filtrze końcowym znajduje się węgiel aktywny impregnowany srebrem o dokładności 0,5 mikrona oraz membrana ultrafiltracyjna o dokładności 0,1 mikrona.

Osobom zainteresowanym podwyższeniem pH oczyszczonej wody oraz spożywaniem wody alkalicznej rekomendujemy dodatkowy komponent w postaci wkładu rewitalizującego wodę Ecoperla Elixir.


No customer reviews for the moment.

Write your review

Odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero

Zobacz także

9 innych produktów w tej samej kategorii:

arrow_upward