Ecoperla Profine Zero - poznaj filtr przyszłości!

Wyjątkowa estetyka filtra kuchennego

Zanim skupimy się na innowacyjnej technologii wykorzystanej przy produkcji Ecoperla Profine Zero, zwróćmy uwagę na to, co widoczne jest gołym okiem – niezwykła obudowa charakteryzuje się nie tylko atrakcyjnym wyglądem. Jej największą zaletą jest niewielki wymiar, pozwalający na instalację filtra w szafce, ale także kuchennej szufladzie. Ponadto urządzenie możliwe jest do montażu w dowolnej pozycji, dzięki czemu aranżacja kuchennej przestrzeni staje się jeszcze łatwiejsza.

Autorska technologia – rewolucja w branży filtracji wody

Profine Zero wyróżnia się na tle innych urządzeń filtracyjnych nie tylko aspektem wizualnym. Urządzenie reprezentuje najnowszą technologię uzdatniania wody pitnej, odpowiadając na potrzeby nowoczesnych osób, pragnących zatroszczyć się o swoje zdrowie i codzienną wygodę. Unikatowa, autorska i opatentowana metoda filtracji wykorzystana w tym modelu odwróconej osmozy opiera się o równoległą filtrację wody przez dwie membrany osmotyczne. Dzięki temu urządzenie jest bardziej wydajne i pozwala na zwiększony względem tradycyjnych urządzeń pobór wody na minutę.

To, co jednak naprawdę wyróżnia Zero spośród znanych dotychczas filtrów osmotycznych to przede wszystkim wbudowany mieszacz, umożliwiający czerpanie wody z minerałami w proporcji preferowanej przez użytkownika. Producent oferuje także możliwość montażu wkładu Elixir, który dodatkowo umożliwi pobór wody alkalicznej. Jako końcowy etap filtracji zdecydowano się zastosować membranę ultrafiltracyjną – to także wyjątkowy na skalę branży zabieg, gwarantujący doskonałą czystość uzdatnionej wody.

Kolejną zastosowaną w filtrze Ecoperla Profine Zero innowacją jest dynamiczny zbiornik ciśnieniowy, pozwalający na eliminację z konstrukcji tradycyjnej pompy. Zbiornik magazynuje do 3,5 litra wody i napełnia się w 8,5 minuty. Urządzenie gwarantuje ponadto wyższy niż przeciętnie możliwy pobór wody – aż 3 litry na minutę. Nie wymaga zasilania elektrycznego, co czyni osmozę jeszcze bardziej ekonomiczną w codziennej pracy.

Montaż i coroczny serwis bez pomocy hydraulika

Producenci zatroszczyli się ponadto o usprawnienie procesu montażu i regularnego serwisu. Instalacja odwróconej osmozy jest intuicyjnie prosta i nie wymaga wizyty hydraulika. Do uruchomienia urządzenia niezbędne jest podłączenie trzech złączy, a wszystkie niezbędne akcesoria zostały załączone w zestawie.

Użytkownik poradzi sobie także z wymianą wkładów i membran osmotycznych – dzięki systemowi TWIST wystarczy przekręcić komponent, wyjąć, a następnie w ten sam sposób zamontować nowy.

Najlepsze komponenty filtra RO

Ecoperla Profine Zero to produkt klasy premium, oferujący swym użytkownikom wyłącznie najlepsze jakościowo komponenty. Dwie membrany osmotyczne zastosowane w urządzeniu cechuje niezwykle długa żywotność – ok. 5 lat. Komplet wkładów wraz z membraną osmotyczną wymaga wymiany raz na pół roku, ich cena jednak wcale nie obciąża domowego budżetu – koszt wkładu w przeliczeniu to jedynie złotówka na dzień.

Do zestawu dołączona jest dodatkowo funkcjonalna i atrakcyjna wizualnie bateria. Element wykończenia kraniku stanowią diody informujące użytkownika o konieczności wymiany wkładów.

Ecoperla Profine Zero - odwrócona osmoza

Ecoperla Profine Zero – dla kogo?

Ten model odwróconej osmozy to niewątpliwie prawdziwa nowość na rynku – zarówno wykorzystana technologia, jak i oryginalny wygląd jasno wskazują, że mamy do czynienia z rewolucyjnym modelem filtra kuchennego. Funkcjonalności oferowane przez producentów świetnie sprawdzą się w każdym nowoczesnym gospodarstwie domowym. Dzięki wbudowanemu mieszaczowi i niskim kosztom eksploatacji, Zero z łatwością wytrąca argumenty przeciwnikom odwróconej osmozy. Wysoka wydajność sprawia, że urządzenie doskonale nadaje się także dla większych poborów wody – filtr będzie równie skuteczny w domu jednorodzinnym, jak i wieloosobowym biurze.

Komentarze (6)

  • Oliwia Jastrzębiak
  • 2017-10-30 10:57:54
  Na Zero czekałam dwa tygodnie (zakup jeszcze przed oficjalną premierą) ale było warto. Filtr spełnia wszystkie moje oczekiwania. Nie ukrywam, że zależało nam na urządzeniu, które nie zniszczy estetyki nowej kuchni, jednak nie jest to najważniejsza zaleta Zero. Osmoza jest cicha a przy tym wydajna, bez problemu korzystamy z wody w pięcioosobowej rodzinie. Dzięki mieszaczowi ustawiliśmy sobie optymalne parametry, przez co woda jest smaczna, a jednak nie jest pozbawiona minerałów. Jeszcze raz dziękuję za polecenie i pozdrawiam serdecznie, Oliwia Jastrzębiak.
  • Sylwek
  • 2017-12-18 22:15:20
  Z taką odwróconą osmozą jeszcze się nie spotkałem, a już od dłuższego czasu śledzę rynek filtrów kuchennych. Już zamówiłem Ecoperla Profine Zero. Nie jest to najtańszy produkt, ale przez wzgląd na swoją innowacyjność wart każdej wydanej złotówki.
  • Paweł Kiszczak
  • 2017-12-20 15:44:02
  Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Osmoza pozwoliła nam pozbyć się z wody kranowej okropnego zabarwienia, woda była koloru miedzi, a teraz jest idealnie czysta i nie ma żadnego zapachu. Zero pracuje bardzo cicho co jest dużym plusem, bo mamy salon z aneksem. Mieszacz ustawiliśmy zgodnie z zaleceniami Sprzedawcy ze sklepu, ale chyba pozwolimy sobie trochę na manipulacje nim i sami potestujemy. Pozdrawiam.
  • elcia
  • 2018-04-24 15:04:34
  Jestem pełna podziwu, że na polskim rynku można znaleźć takie produkty. Jeszcze nie widziałam systemu odwróconej osmozy, który mieściłby się w kuchennej szafce! Zależało mi na tym, żeby w wodzie po filtracji zostały minerały, a Ecoperla Profine Zero właśnie to gwarantuje.
  • Jacek Król
  • 2018-05-22 16:03:28
  Uwielbiam pić herbatę i dość długo poszukiwałem filtra, który przygotuje mi wodę o odpowiednich parametrach. Dopiero teraz trafiłem na odwróconą osmozę Ecoperla Profine Zero. Po tabeli technicznej mogę powiedzieć, że to bardzo wydajne urządzenie i na pewno sprosta moim oczekiwaniom. Zachwyca mnie pomysł z wykorzystaniem membrany ultrafiltracyjnej.
  • Tadeusz
  • 2018-06-27 16:57:05
  W przyszłym tygodniu wybieram się do dystrybutora tych systemów do uzdatniania wody w kuchni. Przed zakupem bardzo chciałbym zobaczyć Ecoperla Profine Zero na żywo. Interesuje mnie, jak jest podłączona i jak pracuje.

Nowy komentarz

arrow_upward