Nowa odsłona zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS

Tak jak w 2017, tak i w tym roku pierwszy kwartał zdaje się być przełomowym okresem dla polskiej marki Ecoperla. Po zeszłorocznym debiucie, który zrewolucjonizował krajowy rynek uzdatniania wody, doczekaliśmy się modernizacji flagowego modelu producenta - zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS. W nowej odsłonie, filtr staje się integralnym wyposażeniem inteligentnego domu, a jego użytkowanie jest jeszcze bardziej intuicyjne i znacznie mniej angażujące.

Jakość bez granic

Przypomnijmy krótko charakterystykę zmiękczacza Ecoperla Slimline: filtr powstały w ścisłej kooperacji polskiej marki Ecoperla i belgijskiego producenta Erie pojawił się na rynku na początku roku 2017. Cena adekwatna do osiągów urządzenia, markowe i renomowane komponenty oraz nowoczesny design filtra szybko wyróżniły go na tle produktów konkurencyjnych i zapewniły czołową pozycję wśród najczęściej kupowanych urządzeń w naszym sklepie. Poprzednia odsłona zmiękczacza cechowała się zastosowaniem sprawdzonych i skutecznych rozwiązań, które w nowej wersji wzbogacono o nowoczesne udogodnienia.

Co w zmiękczaczu?

Wykorzystane do produkcji filtra komponenty charakteryzuje najwyższa jakość, za którą odpowiedzialny jest belgijski koncern Erie Water Treatment. Marka, której nie trzeba przedstawiać nikomu z branży, zatroszczyła się o produkcję i programowanie automatycznej głowicy sterującej pracą urządzenia, dając użytkownikom gwarancję jakości i wysokiej wydajności pracy zmiękczacza.

Zastosowane złoże zmiękczające, to szeroko ceniony Lewatit S1567. Do wyboru użytkownika pozostawiono pięć zróżnicowanych pojemności butli, dzięki czemu możliwy jest dobór zmiękczacza dla gospodarstw domowych o większym lub mniejszym zużyciu wody i różnej twardości wyjściowej.

W urządzeniu zatroszczono się także o optymalne ustawienia głowicy sterującej i przepływu przeciwprądowego - za ten aspekt pracy zmiękczacza odpowiada Ecoperla Perfect System, który nie tylko gwarantuje najlepsze parametry uzdatnionej wody, ale także przedłuża żywotność samego sprzętu.

Innowacje w nowym modelu Ecoperla Slimline CS

Nowa seria zmiękczaczy Ecoperla Slimline CS to rozwiązania znane i sprawdzone w poprzednim modelu, które zdecydowano się wzbogacić o funkcjonalności, mające na celu poprawić komfort użytkownika. Dzięki temu udało się stworzyć urządzenie, które łączy w sobie cenioną przez specjalistów niezawodność i wydajność z oczekiwaną przez klientów wygodą i estetyką.

Jakie nowości zobaczymy w nowym zmiękczaczu Ecoperla Slimline CS?

 • Dźwiękowy alarm soli - wygodny wskaźnik, który informuje użytkownika o wyczerpaniu zapasu soli. Cykliczny sygnał przypomina o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek;
 • Nowy układ solankowania - zmieniony układ solankowania minimalizuje odczuwalne spaki ciśnienia dzięki skróceniu rurki prowadzącej do air check'a. W układzie zdecydowano się także na zastosowanie wzmocnionego kolanka 3/8”;
 • Ulepszone elektrozawory - elektrozawory o wzmocnionej konstrukcji zabezpieczają głowicę i ułatwiają prace serwisowe;
 • Zmodyfikowana płytka PCB - pozwala na zasilanie zmiękczacza przy pomocy prądu stałego DC;
 • Energooszczędny zasilacz elektryczny - zmodernizowany zasilacz elektryczny generuje najniższe straty energii (poniżej 0,5 Watt) i zajmuje mniej miejsca.

Najlepsza oferta w tym roku

Nie da się ukryć, że wprowadzone przez producenta zmiany to prawdziwa gratka dla użytkowników, którzy w tym roku planowali zakup zmiękczacza wody. Tym bardziej, że na obecną chwilę cena urządzenia pozostała niezmieniona:

 • Ecoperla Slimline CS 30 - 3090 zł
 • Ecoperla Slimline CS 24 - 2990 zł
 • Ecoperla Slimline CS 17 - 2850 zł
 • Ecoperla Slimline CS 14 - 2690 zł
 • Ecoperla Slimline CS 11 - 2650 zł

Zamawiając filtr, w zestawie otrzymujemy dodatkowo: 25kg soli, tester twardości wody, filtr narurowy i wkład bakteriostatyczny Atlas Filtri Sanic, wąż do odprowadzania popłuczyn z zaciskami oraz (do wyczerpania zapasów) zawór by-pass.

Czy Ecoperla zdecyduje się podnieść ceny na nową wersję zmiękczacza Slimline CS? Prawdopodobnie tak, choć chwilowo nie ma na ten temat oficjalnej informacji. Aby nie przegapić okazji, warto więc rozważyć zakup zmiękczacza już teraz.

Komentarze (7)

  • Robert
  • 2018-04-24 14:59:52
  Już wcześniej Ecoperla Slimline CS wydawało się dobrym graczem na rynku uzdatniania wody, ale dodatkowe funkcje też zrobiły swoje. Dobrze, że producent chce zwiększać komfort użytkowania. Ogromny plus.
  • Łukasz Idzik
  • 2018-05-06 10:07:50
  Bardzo dobry zmiękczacz wody, mogę śmiało polecić poprzednią odsłonę, a ta wydaje się być jeszcze lepsza. Ecoperla to marka godna zaufania, korzystam z ich urządzenia niemal od dnia premiery i ani razu mnie nie zawiodło.
  • Ryszard Tucholski
  • 2018-05-06 10:09:21
  Kupiłem ten zmiękczacz i polecam go moim znajomym. Bardzo estetyczny filtr o dużej mocy. Radzi sobie z wodą bardzo twardą, co w moim przypadku było najważniejsze.
  • Bartosz Grzelak
  • 2018-05-06 10:11:22
  Jestem fanem marki odkąd zakupiłem ich filtr odwróconej osmozy, dlatego kupując zmiękczacz od razu zdecydowałem się na Ecoperlę. Miałem wybór pomiędzy Slimline CS a Toro, zdecydowałem się na ten pierwszy zmiękczacz właśnie ze względu na nową odsłonę. Alarm soli to dla mnie bardzo wygodna rzecz, polecam wszystkim zapominalskim. ;-P
  • Marchewka
  • 2018-05-06 10:13:31
  Jedyny zmiękczacz, który tak dobre komponenty zamknął w tak niewielkiej obudowie. Najmniejsza wersja zmiękczacza Slimline CS to idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają mało miejsca, ale zależy im na dobrej jakości sprzęcie. Używam tego filtra w kawalerce, więc wydajność w zupełności mi wystarczy. Problem twardej wody znikł w mgnieniu oka.
  • Roman Woźniak
  • 2018-05-22 16:02:13
  Już wcześniej zastanawiałem się nad zakupem tego zmiękczacza wody. Szczęście, że trochę zaczekałem, bo teraz mogę mieć nową wersję. Moja dalsza rodzina zakupiła Ecoperla Slimline CS jeszcze w zeszłym roku. Są bardzo zadowoleni. Teraz jak gdzieś jadą to odczuwają ogromną różnicę między twardą i miękką wodą.
  • radek
  • 2018-06-27 16:57:42
  Zmiany na lepsze zawsze cieszą, a w tym przypadku nawet bardzo, bo właśnie szykowałem się do zakupu zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS 14, a tu akurat na blogu podpatrzyłem, że będzie nowa wersja. Ale mi się udało!

Nowy komentarz

arrow_upward