Lista produktów marki Vontron

Firma Vontron oferuje najwyższej jakości membrany osmotyczne do zastosowań w akwarystyce, ogrodnictwie i przemyśle spożywczym. Dostępne w katalogu firmy są także membrany do odsalania każdego rodzaju wód, także wody morskiej.

Vontron to firma, która jest powszechnie znana z produkcji membran osmotycznych. Rozwiązania przedsiębiorstwa są powszechnie stosowane w: akwarystyce, ogrodnictwie, gospodarstwach domowych, różnych sektorach przemysłowych, w tym na przykład w przemyśle spożywczym. 

W ofercie firmy Vontron można znaleźć membrany osmotyczne o różnych wydajnościach i gabarytach. W szerokiej gamie produktów dostępne są membrany o najmniejszych wydajnościach (50, 75 GPD) często stosowane w domach, membrany o wydajności 100 GPD , po membrany nawet 40-sto calowe, które są wykorzystywane w dużych, wydajnych, wielomembranowych systemach odwróconej osmozy. 

Membrany od Vontron radzą sobie z dokładnym i skutecznym odsalaniem każdego rodzaju wody, w tym również wody morskiej.  

Firma rozwija się prężnie od 2001 roku. Stale przeprowadza testy i badania membran w celu udoskonalania technologii. Ich produkty są znane na całym świecie.

Każda membrana Vontron posiada swój numer seryjny oraz hologram potwierdzające oryginalność produktów. 

Aktywne filtry

arrow_upward