Filtruj według

Dostępność

Marka

Waga

  • 0,2 kg - 2 kg

Cena

  • 19,00 zł - 90,00 zł

Dezynfekcja

Odpowiednia pielęgnacja i dezynfekcja urządzeń filtrujących wodę powinny stanowić nieodłączny element regularnego serwisu. W naszej ofercie znajdują się preparaty do oczyszczania złoża filtracyjnego w zmiękczaczach wody z metali ciężkich oraz środki o wysokiej zawartości aktywnego chloru zapobiegające gromadzeniu się mikroorganizmów na złożach oraz w wewnętrznych częściach stacji uzdatniania wody. 

Zastosowanie profesjonalnych środków czyszczących do filtrów wody przedłuża ich żywotność, sprawia, że filtracja wody jest bezpieczna i higieniczna, a jakość oczyszczanej wody na stałym, wysokim poziomie. 

Jednymi z urządzeń filtracyjnych, które zasługują na największą uwagę pod względem dezynfekcji, są systemy odwróconej osmozy. Producenci tych urządzeń często sami zaznaczają, że proces oczyszczania powinien być stosowany przynajmniej raz na 12 miesięcy. Dzięki niemu dezynfekowane są wszystkie klosze, wężyki i zbiornik magazynujący wodę. 

Równie istotna jest odpowiednia pielęgnacja zmiękczaczy wody. Przy tych urządzeniach najlepiej skupić się na dezynfekcji oraz oczyszczaniu złoża filtracyjnego z metali ciężkich. Coroczny serwis powinien zwiększyć wydajność i żywotność żywicy jonowymiennej oraz zmniejszyć koszty eksploatacyjne. 

W naszej ofercie można znaleźć preparaty jednokrotnego użytku niewymagające odmierzania. Ich zastosowanie jest bardzo proste i nie powinno generować dodatkowych problemów.

Aktywne filtry

arrow_upward