Akcesoria

W tej kategorii znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria związane z filtracją wody: od części zamiennych, przez części dodatkowe, akcesoria uzupełniające, preparaty do pielęgnacji, komponenty do urządzeń przemysłowych i domowych, mierniki, akcesoria przyspieszające montaż, aż po najdrobniejsze uszczelki i kształtki. 

W asortymencie szeroki wybór markowych części zamiennych wykonanych z solidnych materiałów oraz oryginalnych komponentów pochodzących od znanych producentów przeznaczonych do domowych i przemysłowych stacji uzdatniania wody. 

W kategorii „Akcesoria” zostały umieszczone wszystkie niezbędne elementy pasujące do urządzeń filtracyjnych, które posiadamy w ofercie naszego sklepu. 

Gwarantujemy wysoką jakość proponowanych akcesoriów. Tylko trwałe i skonstruowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły elementy zagwarantują wydajną i ciągłą pracę stacji uzdatniania wody. 

Oferta obejmuje większość podzespołów dedykowanych do filtrów wody dostępnych na rynku europejskim. Niektóre części są sprowadzane od znanych i cenionych producentów ze Stanów Zjednoczonych. 

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko części, ale też wysokiej klasy preparaty, które pomogą odpowiednio zatroszczyć się o system uzdatniania wody. Preparaty są łatwe w użytkowaniu, a ich skuteczność została potwierdzona licznymi testami.

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Szybkozłącze

Szybkozłącze

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 2kg

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 1 220,00 zł

Przyłącze

Przyłącze

Gwint

Gwint

Wtyk

Wtyk

Przepływ

Przepływ

Średnica

Średnica

FI

FI

Długość

Długość

arrow_upward