Seria SX

Obudowy z tej serii stanowią alternatywę dla standardowych filtrów typu Slim. Ustandaryzowana budowa korpusu pozwala na wyposażenie filtra we wszystkie wkłady standardowe o wysokości 10 cali. 

Atlas Filtri SX to produkty przystosowane do współdziałania ze standardowymi wkładami z płaskimi uszczelkami. To sprawia, że w obudowach można założyć wkłady od różnych producentów. Wkłady mogą charakteryzować się różnymi właściwościami. 

Seria SX jest dodatkowo wyposażona w bezpieczny system odkręcania głowicy od klosza. Dzięki temu serwisowanie jest naprawdę proste, a ryzyko rozbicia klosza spada do minimum. Odkręcanie pierścienia od głowicy będzie tak samo proste nawet po wielu miesiącach użytkowania. 

Seria filtrów narurowych Atlas Filtri SX jest zbudowana z trzech części. W standardowych filtrach klosz jest przykręcany bezpośrednio do głowicy, natomiast w przypadku filtrów włoskiego producenta klosz ma jeszcze dodatkowy pierścień. Dzięki temu, aby wymienić wkłady wystarczy jedynie odkręcić dolną część. Cały proces trwa zaledwie kilka minut. To rozwiązanie zostało stworzone przez Atlas Filtri z myślą o wygodzie użytkowania.

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 1kg - 2kg

Cena

Cena

  • 77,00 zł - 339,00 zł

Przyłącze

Przyłącze

Wysokość:

Wysokość:

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

arrow_upward