Filtruj według

Dostępność

Waga

  • 3 kg - 4 kg

Cena

  • 212,00 zł - 375,00 zł

Przyłącze

Wysokość:

Seria DP BIG

Seria Atlas Filtri DP BIG jest odpowiednikiem znanej serii filtrów narurowych Big Blue. Produkty Atlas Filtri charakteryzują się o wiele większą trwałością oraz dokładniejszym wykonaniem. Wraz z zakupionym filtrem narurowym w zestawie znajdziesz lubrykant do uszczelek. 

W niektórych modelach z serii DP BIG zostały dodane manometry oraz zawory spustowe. Można wybrać produkty z obudową przezroczystą lub niebieską (nieprzezroczystą). 

Do modeli zawierających zawór spustowy proponujemy zakup automatu płuczącego. Dzięki temu urządzenie stanie się praktycznie bezobsługowe i nie będzie wymagało uwagi. Automat płuczący co pewien czas uruchamia proces oczyszczania wkładu, dzięki czemu użytkowanie filtra narurowego jest w pełni efektywne. 

Wszystkie filtry narurowe z serii DP BIG zostały wykonane z największą precyzją przy zastosowaniu najnowszych technologii. W porównaniu z tak popularnymi filtrami Big Blue już na pierwszy rzut oka wydają się być bardziej trwałe i odporne na zniszczenia, awarie czy możliwość wystąpienia nieszczelności. 

Filtry Atlas Filtri DP BIG są wykorzystywane w gospodarstwach domowych i przemyśle. W domach służą głównie do filtracji wody pitnej, zabezpieczenia armatury, bojlerów, instalacji i urządzeń AGD. W przemyśle stosuje się je do prefiltracji, mikrofiltracji, ochrony pomp, systemów grzewczych, zmiękczaczy, systemów odwróconej osmozy, demineralizacji, usuwania pochodnych chloru.

Aktywne filtry

arrow_upward