Odwrócona osmoza

Odwrócona osmoza to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych sposobów na filtrację wody w kuchni. Jest również najbardziej dokładnym systemem uzdatniania dostępnym do użytku domowego. Dzięki odwróconej osmozie woda jest oczyszczana kompleksowo. Usuwane są sole, bakterie, wirusy, zawiesiny, cząstki mechaniczne, chlor, związki organiczne, pestycydy, najdrobniejsze jony. Dzięki tym urządzeniom można mieć całkowitą pewność, że filtrowana woda wykorzystywana do celów spożywczych jest w pełni zdrowa i bezpieczna. 

Systemy odwróconej osmozy to urządzenia filtrujące wodę na kilku etapach. Istnieją podstawowe urządzenia, które posiadają jedynie filtry wstępne oczyszczające wodę zanim trafi do membrany, membranę osmotyczną oraz filtrację końcową na wkładach szlifujących. Na rynku można znaleźć wersje rozszerzone kolejno o wkład mineralizujący lub rewitalizujący, wkład bioceramiczny, a nawet lampę bakteriobójczą. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że każdy może doprowadzić wodę do oczekiwanej przez siebie jakosci i dodać jej dodatkowych właściwości. 

W naszej ofercie można znaleźć przepływowe systemy odwróconej osmozy, które nie potrzebują zbiornika na magazynowanie wody oraz produkty o tradycyjnej budowie. Wszystkie propozycje pochodzą od znanych i sprawdzonych producentów, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez długie lata. 

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
arrow_upward