Blog - Kraina Wody

Dlaczego warto przestrzegać zasad serwisowania filtrów do wody?

Producenci, jak też dystrybutorzy, bardzo często podają sposób na odpowiednią eksploatację urządzeń do uzdatniania wody. Wśród wytycznych znajdują się informacje związane zarówno z konserwacją, jak i serwisowaniem. Z jakiego powodu lepiej nie zaniedbywać serwisu? Czym to grozi? Dlaczego przestrzeganie zasad serwisowania filtrów do wody jest ważne?

today
comment 0 komentarze

Częstotliwość wymiany wkładów i złóż w filtrach do wody

Jak już dobrze wiadomo, o swoją stację uzdatniania wody należy odpowiednio dbać. Za jedną z najważniejszych czynności uznawana jest wymiana wkładów filtracyjnych oraz wymiana złoża filtracyjnego w urządzeniach. Tylko jak często należy dokonać wymiany? Jaka powinna być częstotliwość wymiany złóż oraz wkładów filtracyjnych w filtrach do wody?

today
comment 0 komentarze

Nowa jakość wody na nowy rok! Jakie urządzenie do uzdatniania wody wybrać?

Rozpoczęcie nowego roku dla wielu osób jest równoważne z podjęciem nowych postanowień noworocznych. A co gdyby w tym roku wybrać proste, komfortowe i naprawdę możliwe do osiągnięcia postanowienie? Aby cieszyć się wodą wysokiej jakości nie potrzeba wiele, a zmiana jest potężna! Oto propozycje na uzdatnianie wody w domu, które miały swoją premierę w mijającym roku!

today
comment 0 komentarze

Woda a jakość potraw - jaki ma wpływ? Jaka woda jest najlepsza?

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak wielki wpływ ma jakość wody na to, co jemy i pijemy. Choć jest to nie do końca oczywiste, to właśnie woda najczęściej stanowi bazę naszych wypieków i ulubionych przysmaków. Jaka powinna być woda, której używamy do przygotowania dań? Czy jej właściwości mają tak duże znaczenie? Co zrobić, by poprawić jakość wody w kuchni?

today
comment 0 komentarze
arrow_upward