Blog - Kraina Wody

Czym jest technologia Microban®? Jakie ma znaczenie w uzdatnianiu wody?

Obecnie szukamy rozwiązań nie tylko ekologicznych i ułatwiających naszą codzienność, ale również tych, które zadbają o nasze bezpieczeństwo. Powstaje coraz więcej rozwiązań zwiększających higienę. Jedną z takich propozycji są produkty, także do uzdatniania wody, oparte o technologię Microban®. Czym jest technologia Microban®? Co możemy dzięki niej zyskać? Jakie niesie zalety?

today
comment 1 komentarze

Zadbaj o skórę przed wakacjami! To możliwe dzięki wodzie!

Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny! To najlepszy czas, aby zatroszczyć się o kondycję swojej skóry. Dobrym pomysłem jest nie tylko odpowiednia pielęgnacja, ale również sprawdzenie, z jakiej wody korzystamy do kąpieli. Jaką jakość ma woda? Dlaczego jej parametry tak bardzo przekładają się na stan skóry?

today
comment 0 komentarze

Jak chronić instalację wodną przed korozją?

Każdy, kto właśnie zakończył budowę swojego domu lub przeprowadził gruntowny remont chce, aby wszystko, co się w nim znalazło służyło jak najdłużej. Tak jest między innymi z instalacjami sanitarnymi. Za ich największego wroga można uznać korozję. Jakie są główne przyczyny korozji instalacji sanitarnych, w tym wodnych? W jaki sposób można zapobiegać korozji instalacji wodnej?

today
comment 0 komentarze

Do jakiej butelki najlepiej przelać filtrowaną wodę?

Idealnie czysta woda z własnego filtra kuchennego to ogromne udogodnienie. Możemy czerpać ją bez przeszkód, w każdych ilościach. Co jednak poza domem? Czy jesteśmy skazani na jednorazowe plastikowe butelki? Wcale nie! Możemy wybrać butelkę wielokrotnego użytku! Tylko która będzie najlepsza, aby przelać w nią filtrowaną wodę?

today
comment 0 komentarze
arrow_upward