Blog - Kraina Wody

Ecoperla Slimline POU - sposób na smaczną wodę w kuchni!

Wiele osób ma szansę korzystać w swoich domach z wody o naprawdę dobrej jakości, której parametry są dostosowywane do norm wyznaczonych w specjalnym dokumencie dotyczącym jakości wody przeznaczonej do spożycia. Mimo to można zaobserwować, że rodziny rezygnują ze spożywania wody pitnej ze względu na smak i zapach, które nie do końca odpowiadają ich oczekiwaniom. Ecoperla Slimline POU może to zmienić! 

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 51 odsłony

Ecoperla Hero - coś więcej niż zmiękczacz wody

W naszym sklepie pojawiła się nowość od marki Ecoperla! Jest to kompaktowa stacja uzdatniania wody na cały dom, która zaopatrzy użytkowników w wodę miękką na całą instalację, wodę smaczną, idealną do picia i przyrządzania potraw, wodę doskonałą do kąpieli. Poznajcie zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero! 

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 95 odsłony

Złodziej w domu! Czyli co nam kradnie twarda woda?

Problem twardej wody dotyczy wielu gospodarstw domowych w całym naszym kraju. Wiele rodzin po prostu się do niej przyzwyczaiło i myśli, że najgorsze, co ich może spotkać to kamień w czajniku. To jednak dopiero początek kłopotów. O co można oskarżyć twardą wodę? Co nam kradnie? Co przez nią tracimy?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 236 odsłony

Kiedy warto zdecydować się na kolumnę węglową?

Kiedy woda użytkowa ma nieodpowiedni smak, zapach, barwę lub bez trudu można wyczuć w niej chlor, dobrym sposobem na poradzenie sobie z takimi problemami może być narurowy filtr węglowy lub kolumna węglowa. Tylko które rozwiązanie wybrać?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 216 odsłony

Poznaj nowości od marki Ecoperla wspomagające filtrację wody!

Na rynku właśnie pojawiły się dwie nowości od marki Ecoperla. Tym razem ich przeznaczeniem nie jest uzdatnianie wody lecz wspomaganie tego procesu. W dzisiejszym artykule opis i recenzja Ecoperla Antidotum oraz Ecoperla Antibacter. Czy warto je kupić?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 371 odsłony

Woda wodorowa - czy faktycznie wspomaga zdrowie?

Woda wodorowa jest nadal nowością na polskim rynku, choć medycyna zna ją już od lat. Naukowcy potwierdzili, że ma dobroczynny wpływ na pomoc w leczeniu wielu chorób. Szukasz wody, która wspomagałaby na co dzień Twój organizm? Znamy sposób, jak ją uzyskać we własnym domu!

label
perm_identity
comment 0 komentarze
remove_red_eye 780 odsłony

Napoje na bazie filtrowanej wody - 5 przepisów na majówkę!

Odpowiednie nawodnienie organizmu to podstawa. Z okazji zbliżającej się majówki przedstawiamy pięć przepisów na domowe napoje na bazie filtrowanej wody, które nie tylko uzupełnią niedobór płynów powstały na skutek aktywności fizycznej i długiego przebywania na słońcu, ale także oczarują cię smakiem i orzeźwiającym aromatem!

label
comment 5 komentarze
remove_red_eye 513 odsłony

Instalacja zmiękczacza wody - czy warto?

Instalację zmiękczacza wody zaleca już niemal każdy producent popularnych sprzętów AGD. O korzyściach płynących z użytkowania miękkiej wody mówi się w kontekście prania, sprzątania i gotowania. Czy wiesz dlaczego?

label
comment 8 komentarze
remove_red_eye 584 odsłony

Nowa odsłona zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS

Nowa wersja zmiękczaczy Ecoperla Slimline CS wchodzi na rynek. Filtr do wody wyposażony w dodatkowe funkcjonalności jest teraz jeszcze wygodniejszy w użytkowaniu.

label
comment 7 komentarze
remove_red_eye 404 odsłony

Woda z kranu czy z butelki? Skąd pobierać wodę pitną?

Polacy coraz chętniej wybierają wodę dla zaspokojenia codziennego pragnienia. Dzięki kampaniom społecznym i pro-zdrowotnym rezygnujemy na jej koszt z soków i wysokosłodzonych napojów gazowanych. Wciąż jednak znaczna część z nas nie darzy zaufaniem wody kranowej, a w jej miejsce wybiera drogą i niekoniecznie zdrowszą wodę butelkowaną. Czy słusznie?

label
comment 7 komentarze
remove_red_eye 451 odsłony
arrow_upward