Blog - co nowego w Krainie Wody?

Złodziej w domu! Czyli co nam kradnie twarda woda?

Problem twardej wody dotyczy wielu gospodarstw domowych w całym naszym kraju. Wiele rodzin po prostu się do niej przyzwyczaiło i myśli, że najgorsze, co ich może spotkać to kamień w czajniku. To jednak dopiero początek kłopotów. O co można oskarżyć twardą wodę? Co nam kradnie? Co przez nią tracimy?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 111 odsłony

Kiedy warto zdecydować się na kolumnę węglową?

Kiedy woda użytkowa ma nieodpowiedni smak, zapach, barwę lub bez trudu można wyczuć w niej chlor, dobrym sposobem na poradzenie sobie z takimi problemami może być narurowy filtr węglowy lub kolumna węglowa. Tylko które rozwiązanie wybrać?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 102 odsłony

Poznaj nowości od marki Ecoperla wspomagające filtrację wody!

Na rynku właśnie pojawiły się dwie nowości od marki Ecoperla. Tym razem ich przeznaczeniem nie jest uzdatnianie wody lecz wspomaganie tego procesu. W dzisiejszym artykule opis i recenzja Ecoperla Antidotum oraz Ecoperla Antibacter. Czy warto je kupić?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 251 odsłony

Woda wodorowa - czy faktycznie wspomaga zdrowie?

Woda wodorowa jest nadal nowością na polskim rynku, choć medycyna zna ją już od lat. Naukowcy potwierdzili, że ma dobroczynny wpływ na pomoc w leczeniu wielu chorób. Szukasz wody, która wspomagałaby na co dzień Twój organizm? Znamy sposób, jak ją uzyskać we własnym domu!

label
perm_identity
comment 0 komentarze
remove_red_eye 415 odsłony

Napoje na bazie filtrowanej wody - 5 przepisów na majówkę!

Odpowiednie nawodnienie organizmu to podstawa. Z okazji zbliżającej się majówki przedstawiamy pięć przepisów na domowe napoje na bazie filtrowanej wody, które nie tylko uzupełnią niedobór płynów powstały na skutek aktywności fizycznej i długiego przebywania na słońcu, ale także oczarują cię smakiem i orzeźwiającym aromatem!

label
comment 5 komentarze
remove_red_eye 383 odsłony

Instalacja zmiękczacza wody - czy warto?

Instalację zmiękczacza wody zaleca już niemal każdy producent popularnych sprzętów AGD. O korzyściach płynących z użytkowania miękkiej wody mówi się w kontekście prania, sprzątania i gotowania. Czy wiesz dlaczego?

label
comment 8 komentarze
remove_red_eye 407 odsłony

Nowa odsłona zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS

Nowa wersja zmiękczaczy Ecoperla Slimline CS wchodzi na rynek. Filtr do wody wyposażony w dodatkowe funkcjonalności jest teraz jeszcze wygodniejszy w użytkowaniu.

label
comment 7 komentarze
remove_red_eye 279 odsłony

Woda z kranu czy z butelki? Skąd pobierać wodę pitną?

Polacy coraz chętniej wybierają wodę dla zaspokojenia codziennego pragnienia. Dzięki kampaniom społecznym i pro-zdrowotnym rezygnujemy na jej koszt z soków i wysokosłodzonych napojów gazowanych. Wciąż jednak znaczna część z nas nie darzy zaufaniem wody kranowej, a w jej miejsce wybiera drogą i niekoniecznie zdrowszą wodę butelkowaną. Czy słusznie?

label
comment 7 komentarze
remove_red_eye 318 odsłony

Ecoperla Profine Zero - poznaj filtr przyszłości!

Jak często słyszysz powtarzające się argumenty przeciwko filtrom odwróconej osmozy? Ile razy spotkałeś się z negatywną opinią o kosztach jej eksploatacji, problematycznym montażu i wymianie wkładów, a także niekorzystnym efekcie demineralizacji wody w procesie filtracji? Ecoperla Profine Zero na zawsze ucina dyskusje na ten temat, wprowadzając rynek domowych filtrów kuchennych w zupełnie nową erę – poznaj nowoczesne i rewolucyjne urządzenie, które sprosta potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

label
comment 6 komentarze
remove_red_eye 294 odsłony

Odwrócona osmoza - najczęściej zadawane pytania

Legenda filtrów osmotycznych sprawiła, że urządzenia te mają już równie szerokie grono zwolenników, co przeciwników. Obie te grupy ochoczo bronią swoich argumentów w sieci, często wprowadzając w błąd użytkowników rzeczywiście zainteresowanych zakupem odwróconej osmozy. Aby ułatwić decyzję zakupowe i przybliżyć nieco zasadę działania filtrów RO, postanowiliśmy odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania o odwróconą osmozę.

label
comment 3 komentarze
remove_red_eye 302 odsłony
arrow_upward