Blog - Kraina Wody

Dlaczego filtr narurowy nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem?

Filtry narurowe są jednymi z najbardziej znanych, a jednocześnie najtańszych sposobów na uzdatnianie wody w domu. Do tego dają możliwość zamontowania różnych rodzajów wkładów wewnątrz. Możemy mieć filtr narurowy: odżelaziający, zmiękczający, z węglem aktywnym. Jednak czy wybór filtra narurowego zawsze ma sens?

today
comment 0 komentarze

Ekonomiczne zmiękczacze wody - co najlepiej wybrać?

Zmiękczacz wody jest idealnym wyborem, jeśli zależy Ci na skutecznej walce z twardą wodą. Musi być wydajny, skuteczny, ale przy tym bardzo dobrze, jeśli byłby ekonomiczny. Ale co to właściwie znaczy ekonomiczny zmiękczacz wody? Jakie ekonomiczne modele zmiękczaczy wody wybieracie najchętniej?

today
comment 0 komentarze

Poznaj 10 zalet filtrów kuchennych! Dlaczego warto mieć taki w kuchni?

Woda w kuchni jest niezastąpione i każdy o tym wie! Służy do przygotowania dań, napojów, mycia, nalewania, gotowania, przyrządzana, sprzątania, zasilania wielu urządzeń. Jej jakość ma znaczenie, a właściwie uzdatnioną można uzyskać dzięki filtrowi kuchennemu! Jakie dokładnie zalety niesie ze sobą instalacja filtra kuchennego? Sprawdź, czy naprawdę warto!

today
comment 2 komentarze

Woda dla przyszłej mamy - jaką wodę pić w ciąży?

Ciąża to niezwykły czas w życiu przyszłej mamy, w którym musi wyjątkowo dbać o siebie. W tym procesie niezawodna jest oczywiście woda! Główny składnik naszego organizmu. Czy w tym okresie należy szczególnie zwrócić uwagę na jakość? Ile i jaką wodę należy pić? Po co pić wodę w trakcie ciąży?

today
comment 1 komentarze

Czy twarda woda może popsuć ekspres do kawy?

Ekspres do kawy jest urządzeniem, bez którego nie moglibyśmy się obyć w domach, biurach, swoich miejscach pracy. To urządzenie zapewnia dostęp do idealnie zaparzonej, ulubionej kawy o każdej porze. Aby jednak w pełni cieszyć się możliwościami ekspresu, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość wody zasilającej! Dlaczego?

today
comment 4 komentarze

Zmiękczanie wody ze studni - czy to ma sens?

Zmiękczacze wody cieszą się naprawdę dużą popularnością, a informacji na ich temat szuka coraz więcej użytkowników. To świetny pomysł na doszlifowanie jakości wody pochodzącej z lokalnej sieci, jednak czy można go kupić na własną rękę, bez żadnych konsultacji także w przypadku wody pochodzącej z własnego ujęcia?

today
comment 2 komentarze
arrow_upward