Złoże Organosorb 10 CO - 1 litr
search
  • Złoże Organosorb 10 CO - 1 litr

Złoże Organosorb 10 CO - 1 litr

Węgiel z łupin orzecha kokosowego Organosorb 10 CO stosowany jest do oczyszczania cieczy. Złoże nie wymaga regeneracji. Opakowanie o objętości 1 litra.

39,00 zł
Ilość
 

Najwyższa jakość - oferujemy sprawdzone produkty

 

Szybka realizacja - zamówienia realizujemy każdego dnia

 

Wygodne i bezpieczne płatności - przelew, PayU, Tpay, pobranie

 

Rożne formy dostawy - InPost Paczkomaty, InPost Kurier, DPD

Złoże z łupin orzechów kokosowych Organosorb 10 CO służy do usuwania zanieczyszczeń organicznych, związków chloru, części metali ciężkich oraz innych szkodliwych substancji. Co więcej, węgiel kokosowy cechuje bardzo wysoka zdolność adsorpcji oraz służy on do filtracji wszelkiego rodzaju cieczy (nie tylko wody).

Węgiel aktywny Organosorb 10 CO nie wymaga regeneracji. Jeżeli jednak zależy nam nam po pewnym czasie na odzyskaniu początkowych właściwości złoża, jest to możliwe. Węgiel w postaci granulowanej może być łatwo regenerowany poprzez utlenianie substancji organicznej. Wydajność węgla aktywowanego po regeneracji spada o około 10%.

Żywotność złoża Organosorb 10 CO zależy od zawartości chemicznej wody. W stacjach filtracyjnych okres eksploatacji węgla to około 3 lata.

Cena jednostkowa dotyczy opakowania o objętości 1 litra. W przypadku zamówienia większej ilości złoża - dostarczone będzie opakowanie zbiorcze.

Komentarze (0)

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward