Złoże polifosfat - 1,5 kg
search
  • Złoże polifosfat - 1,5 kg

Złoże polifosfat - 1,5 kg

Zasyp polifosfatowy (polifosforan sodu) chroni pralki i zmywarki przed odkładaniem się kamienia kotłowego oraz korozją. Produkt najwyższej jakości importowany z Włoch. Opakowanie o wadze 1,5 kg.
105,00 zł
Ilość
 

Najwyższa jakość - oferujemy sprawdzone produkty

 

Szybka realizacja - zamówienia realizujemy każdego dnia

 

Wygodne i bezpieczne płatności - przelew, PayU, Tpay, pobranie

 

Rożne formy dostawy - InPost Paczkomaty, InPost Kurier, DPD

Zastosowanie polifosfstu jest prostym, skutecznym i tanim rozwiązaniem problemów jakie stwarza kamień kotłowy. Polifosfat rozpuszczony w wodzie zapobiega tworzeniu się kamienia, wpływając na krystalizację węglanów, ale nie zmieniając twardości wody (w odróżnieniu od jonitu).

Polifosfat jest też skutecznym środkiem zabezpieczającym przed korozją. Tworzy cienką warstwę ochronną na powierzchniach rur, wężownic, bojlerów.

Polifosfat stosuje się najczęściej w filtrach pralkowych i zmywarkowych. Kryształki polifosfatu powodują że zawarty w wodzie fosforan zostaje zamieniony na fosforan wapnia, dzięki temu tzw. „kamień kotłowy” nie osadza się na urządzeniach AGD.

Używanie polifosfatu umożliwia nam redukcję ilości używanego proszku do prania czy częstotliwości wymiany kostek do zmywarek.

Woda przepływająca przez urządzenie może być podgrzewana do temperatury 75-80°C, powyżej tej temperatury polifosfat traci swoją efektywność.

Wielkość opakowania - 1,5 kg.

Wymianę zasypu polifosfatu nalezy przeprowadzić po około 6 miesiącach.

Atlas Filtri
Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward