Top Horizontal Menu
Categories Title Background
Cart Background
Product Name Color
Price Color
NEW label Background
SALE label Background
Button Background
Reset

Hide this block from Back-office after setting colors.

Pojemnik do filtrów Cintropur NW 25, TIO
zoom_out_map
Pojemnik do filtrów Cintropur NW 25, TIO

Pojemnik do filtrów Cintropur NW 25, TIO

Pojemnik CTN pasuje do obudowy filtra Cintropur NW 25 oraz Cintropur TIO. Przystosowany jest do zasypu złożem filtracyjnym.

Cintropur
109,00 zł
Brutto
Ilość

 

Najwyższa jakość - oferujemy sprawdzone produkty

 

Szybka realizacja - zamówienia realizujemy każdego dnia

 

Wygodne i bezpieczne płatności - przelew, PayU, Tpay, pobranie

 

Rożne formy dostawy - InPost Paczkomaty, InPost Kurier, DPD

Kartridż CTN dostosowany jest do obudów filtrów Cintropur NW 25 i Cintropur TIO. Oryginalnie pojemnik montowany jest w filtrze Cintropur NW 25 TE-CTN, Cintropur NW 25 DUO-CTN oraz Cintropur TIO.

Pojemnik posiada specjalną złączkę z podwójną uszczelką O-ring co umożliwia montaż w głowicy filtrów domowych Cintropur. Podczas montażu pojemnika, należy oczyścić O-ring z pyłu oraz innych zanieczyszczeń, co gwarantuje szczelność połączenia oraz zabezpiecza przed awariami.

Kartridż CTN przystosowany jest do zasypu złożem filtracyjnym. W zależności od złoża, filtr będzie spełniał konkretne zastosowanie.

Węgiel aktywny usuwa związki toksyczne i rakotwórcze oraz siarkowodór i inne substancje rozpuszczone, znacznie poprawiając cechy organoleptyczne wody. Pojemnik wypełniony żywicą kationitową lub polifosforanem usuwa twardość, chroni instalacje i urządzenia przed osadzaniem się kamienia.

Do modelu Cintropur TIO montowany jest specjalny adapter, który umożliwia dokręcenie do spodu pojemnika, supportu z w siatką filtracyjną. Dzięki temu w filtrze Cintropur TIO zachodzi połączenie tradycyjnego filtra mechanicznego oraz filtra do uzdatniania wody za pomocą węgla aktywowanego, żywicy kationitowej lub polifosforanem.

Pojemnik posiada wykręcaną przykrywkę, co umożliwia wygodną wymianę złoża filtracyjnego.

Dane techniczne

Zastosowanie:
Do filtrów domowych
Komentarze (0)

6 innych produktów w tej samej kategorii:

arrow_upward