Lista produktów marki Puricom

Urządzenia Puricom importujemy bezpośrednio z Hiszpanii. Marki tej wielkiej korporacji, które można znaleźć w naszej ofercie: Green Filter, WaterMark, Waterfilter, NeatWork. Puricom tworzy produkty produkty o najwyższej wydajności i jakości.

Posiadamy szeroką ofertę produktów firmy Puricom Europe. Wszystkie produkty sprowadzamy bezpośrednio z fabryki z Hiszpanii. Najbardziej znane marki producenta to: Stella, Sintra, Green Filters, Binature, NeatWork, WaterMark, WaterFilter. Można je znaleźć w naszym asortymencie. 

Misją Puricom jest dostarczanie rozwiązań w uzdatnianiu wody, które w stu procentach sprostają oczekiwaniom klientów. Oferowane urządzenia mają podnosić komfort codziennego życia oraz sprawiać, by woda użytkowa była jak najwyższej jakosci w każdym miejscu, w którym jest potrzebna. 

Wytwarzane produkty powstają ze sprawdzonych i przetestowanych materiałów. Podzespoły przechodzą dokładne testy, a urządzenia są projektowane w taki sposób, by były jak najbardziej funkcjonalne. 

Puricom Europe powstał w 1909 roku, a profilem działalności już od samego początku były rozwiązania w uzdatnianiu wody. Wszystkie działania, począwszy od badań i projektów, przez testy i produkcję, aż po dystrybucję odbywają się zgodnie z europejskimi standardami. 

Przedsiębiorstwo inwestuje przede wszystkim w rozwój. Stąd właśnie program R&D&I, czyli Research & Development & Innovation (poszukiwania, rozwój, innowacje). Własne laboratorim oraz sztab badaczy gwarantują szczegółowe badania wody, projekty nowoczesnych rozwiązań oraz testy jakości produktów.

Firma Puricom oferuje szeroki zakres systemów odwróconej osmozy o zróżnicowanych wielkościach, stopniach filtracji oraz przeznaczeniu. Wśród tego rodzaju produktów można znaleźć osmozy zbiornikowe oraz bezzbiornikowe.

Aktywne filtry

arrow_upward