Lista produktów marki TMA

Firma TMA oferuje ponad 30 modeli sterylizatorów UV, o różnych wydajnościach w zależności od potrzeb. Wszystkie urządzenia TMA produkowane są w Polsce na podzespołach pochodzących z Unii Europejskiej.

Polska firma TMA ma w swojej stałej ofercie około 30 modeli lamp bakteriobójczych przeznaczonych do zastosowania w gospodarstwach domowych, przemyśle oraz w technologii basenowej. 

Wszystkie lampy bakteriobójcze są produkowane na terenie Polski. Podzespoły pochodzą z krajów Unii Europejskiej. Do produkcji lamp UV wykorzystywane są promienniki UV wysokiej jakości, z których większość sygnowana jest logo firmy. 

Oprócz tego w ofercie można znaleźć akcesoria, żarniki, części zamienne do wszystkich urządzeń TMA starego i nowego typu. 

Firma TMA powstała w 1990 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Białymstoku. Od 1998 roku zajmuje się produkcją sterylizatorów UV do wody i powietrza. Sterylizatory UV są projektowane przez właściciela TMA. 

Firma wykonuje lampy UV na specjalne zamówienia firm farmaceutycznych oraz przemysłu stoczniowego. TMA na swoim koncie ma również projekty urządzeń działających w oparciu o promieniowanie UV przeznaczonych do pociągów ekspresowych kursujących na trasach międzynarodowych. 

Wszystkie produkty pochodzące od tego przedsiębiorstwa są tworzone w oparciu o najlepsze praktyki inżynierskie. 

Lampy bakteriobójcze TMA wykorzystują niskociśnieniowe promienniki amalgamatowe charakteryzujące się dużą skutecznością oraz długim czasem pracy.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji
arrow_upward