Żarnik do lampy TMA D8
search
  • Żarnik do lampy TMA D8

Żarnik do lampy TMA D8

Promiennik TMA o mocy 42 W i żywotności 16000 godzin. Model odpowiedni do lampy sterylizującej TMA D8 (nowa wersja modelu TMA V25).

Wersja: TMA D8
240,00 zł
Ilość
 

Najwyższa jakość - oferujemy sprawdzone produkty

 

Szybka realizacja - zamówienia realizujemy każdego dnia

 

Wygodne i bezpieczne płatności - przelew, PayU, Tpay, pobranie

 

Rożne formy dostawy - InPost Paczkomaty, InPost Kurier, DPD

Żarnik TMA do lampy TMA D8 o mocy 42 W emituje bakteriobójcze promieniowanie UV-C, które niszczy bakterie i wirusy do poziomu stawianego wodzie pitnej oraz skutecznie redukuje chloraminy. Zmniejszenie zawartości chloramin polepsza zapach oraz sprzyja zwiększeniu ilości wolnego chloru czego skutkiem jest lepsza skuteczność dezynfekcji.

Niskociśnieniowy promiennik amalgamatowy posiada wysoką skuteczność oraz długi czas pracy (około 16000 godzin). Żywotność żarnika wynosi 22 miesiące. Po tym okresie użytkowania należy wymienić żarnik, ponieważ tylko taka eksploatacja gwarantuje utrzymanie sterylizacji wody na najwyższym poziomie. Częste włączanie i wyłączanie lampy UV może doprowadzić do skrócenia żywotności promiennika.

Przy odbiorze przesyłki, prosimy o sprawdzenie żarnika w obecności kuriera. Protokół ewentualnego uszkodzenia musi być spisany w momencie doręczenia przesyłki. W przeciwnym razie reklamacje nie będą uznawane.

TMA

Zobacz także

Komentarze (0)

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward