Lista produktów marki Fixaflex

Fixaflex jest wiodącym na rynku belgijskim producentem wysokiej jakości węży elastycznych w oplocie metalowym. Producent oferuje szeroką gamę niezawodnych produktów do przyłączeń rurowych w przystępnej cenie. Węże Fixaflex pozytwnie przeszły wiele testów jakości otrzymując certyfikaty takie jak KIWA, CSTB czy SVWG.

FixaFlex jest wiodącym na rynku producentem wysokiej jakości elastycznych węży przyłączeniowych w oplocie metalowym. Węże FixaFlex wyróżniają się spośród innych ogromną wytrzymałością. Sam producent określa czas ich żywotności na około 25 lat. Produkty przeszły pozytywnie wiele testów jakości. Otrzymały certyfikaty: KIWA, CSTB, SVWG. Obecnie na polskim rynku można dostać węże przeznaczone do celów hydraulicznych i sanitarnych w różnych konfiguracjach przyłączeniowych. 

Firma FixaFlex jest obecna na rynku już od ponad 35 lat. Produkcja odbywa się na terenie Belgii. Misja FixaFlex oparta jest na trzech cechach, które stanowią filary działalności: elastyczność, szybkość, jakość. 

Główną gałęzią działalności FixaFlex jest wytwarzanie produktów do systemów łączenia rur. Wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z zachowaniem norm. 

FixaFlex realizuje zlecenia standardowe, a także indywidualne, dopasowane do konkretnych potrzeb. 

Oferta obejmuje 3 segmenty: pick-a-flex, think-a-flex, create-a-flex. W skład pierwszego rodzaju wchodzą standardowe węże elastyczne cechujące się dużą odpornością na korozje. Drugi rodzaj to węże przeznaczone do sektorów: ogrzewanie, sanitaria czy zmiękczanie wody. Create-a-flex to węże wykonywane według indywidualnego zlecenia. 

W ofercie FixaFlex znajdziemy: węże sanitarne, wodne, grzewcze, chłodnicze, przemysłowe, gazowe oraz akcesoria (złącza, adaptery, zawory, regulatory ciśnienia).

Wszystkie węże elastyczne objęte są gwarancją, której okres wynosi 10 lat. 

Aktywne filtry

arrow_upward