Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott
search
 • Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott
 • Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott od tyłu
 • Karabińczyk butelki z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott
 • Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott na pikniku
 • Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott
 • Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott
 • Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott
 • Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott

Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott

Ecoperla Ecobott to idealny sposób, by ulubiony zimny napój mieć zawsze przy sobie! Zabierz ze sobą wodę, sok, smoothie wszędzie, gdzie tylko potrzebujesz, a przy tym bądź ekologiczny! Butelka nie zmienia smaku napoju i jest w pełni bezpieczna. Posiada niezbędne atesty, nie zawiera substancji toksycznych, a w dodatku jest biodegradowalna!

119,00 zł
Ilość
 

Najwyższa jakość - oferujemy sprawdzone produkty

 

Szybka realizacja - zamówienia realizujemy każdego dnia

 

Wygodne i bezpieczne płatności - przelew, PayU, Tpay, pobranie

 

Rożne formy dostawy - InPost Paczkomaty, InPost Kurier, DPD

Ecoperla Ecobott to nowość od polskiej marki Ecoperla oznaczona "Think Green with Ecoperla". Tym razem nie jest to rozwiązanie bezpośrednio służące oczyszczaniu wody lecz doskonałe dopełnienie filtra kuchennego oraz w pełni proekologiczny sposób, by ulubiony zimny napój mieć zawsze przy sobie. To produkt, który pozwala na rezygnację z jednorazowych, plastikowych butelek. Smoothie, sok, napój, wodę z kranu bądź przefiltrowaną możesz zabrać ze sobą na wycieczkę, do szkoły, pracy, na trening, w sposób wygodny. Butelka Ecoperla Ecobott zajmuje bardzo mało miejsca i jest lekka. Spokojnie zmieści się w plecaku, a nawet torebce. Można ją też przymocować za pomocą karabińczyka.

Wygoda użytkowania Ecoperla Ecobott

Ecoperla Ecobott została zaprojektowana pod każdym możliwym względem z myślą o wygodzie użytkowania. Jest w pełni komfortowa, dzięki specjalnie dostosowanemu dziubkowi, ponadto nie sprawia problemów, jeśli chodzi o utrzymanie w czystości. Każdy z elementów jest łatwy w demontażu i dokładnym oczyszczeniu. Butelkę z trzciny cukrowej można myć w zmywarce. Dodatkowy uchwyt to proste przenoszenie i możliwość podpięcia. Ecoperla Ecobott świetnie sprawdzi się także jako shaker ze względu na ogromną szczelność.

W pełni bezpieczna dla zdrowia

Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott jest nie tylko ergonomiczna, ale też w pełni bezpieczna dla zdrowia. Tworzywo, z którego została wykonana, jest przyjazne środowisku, biodegradowalne, nie zawiera substancji szkodliwych, które mogłyby przenikać do napojów. W przypadku tego produktu nie ma mowy o BPA, Bisfenolu A czy Ftalanach. Materiał z trzciny cukrowej nie zmienia zapachu ani smaku napoju znajdującego się wewnątrz. Wszystkie zastosowane w produkcji barwniki posiadają niezbędne atesty związane z bezpieczeństwem podczas kontaktu z żywnością.

Nie taka zwykła butelka

Ecoperla Ecobott nie jest zwykłą butelką wielokrotnego użytku! Wybierając ten produkt, przyczyniasz się do ochrony środowiska! Butelka została stworzona ze specjalnie opracowanego zielonego plastiku, który można recyklingować w 100%! To nadal nowość na rynku, jednak eko plastik jest już brany pod uwagę jako genialna alternatywa polimerów syntetycznych, które rozkładają się przez setki lat, a ich produkcja powoduje duży ślad środowiskowy.

Eko plastik, z którego produkowana jest butelka Ecoperla Ecobott, powstaje z trzciny cukrowej, a dokładnie z resztek pozostałych po produkcji cukru w przetwórniach. Jest surowcem odnawialnym, który sam chroni ekosystem przed nadmiarem CO2, dlatego właśnie można powiedzieć, że butelka Ecoperla Ecobott ma ujemny bilans węglowy.

Decydując się na takie produkty, masz realny wpływ na stan naszej Planety! Ograniczasz produkcję odpadów, emisję dwutlenku węgla oraz zapotrzebowanie na wodę, ropę naftową i inne surowce do produkcji i dystrybucji.

Wybieraj ekologiczne rozwiązania!

Już sam zakup butelki wielokrotnego użytku zamiast jednorazowych jest krokiem w kierunku ratowania Planety. Wybór tworzywa również ma znaczenie. Wytworzenie każdego takiego produktu pozostawia po sobie ślad, podobnie jak jego wyrzucenie. Decydując się na przedmioty z materiałów przyjaznych środowisku, przykładamy rękę do ochrony zasobów.

Jedną z inicjatyw na rzecz przyczynienia się do wspomagania ochrony środowiska podjęła polska marka Ecoperla. Oznaczeniem "Think Green with Ecoperla" zostały objęte wszystkie produkty, które mogą przyczyniać się do ograniczenia szkodliwych odpadów oraz negatywnego wpływu człowieka na ekosystem. Ecoperla chce promować wartości oraz rozwiązania w uzdatnianiu wody, które mogłyby choć w najmniejszym stopniu pomóc chronić środowisko.

Zalety butelki z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott

 • Poręczna i lekka
 • Łatwa do utrzymania w czystości
 • Można ją myć w zmywarce
 • Bezpieczna dla zdrowia
 • Nie zmienia smaku i zapachu napojów
 • Przyjazna środowisku i nam samym
 • Możliwość 100% recyklingu
 • Biodegradowalna
 • Wykonana z eko plastiku na bazie trzciny cukrowej

Dane techniczne:

 • Pojemność: 500ml
 • Wymiary (w/s): 20 x 6,3 cm
 • Przeznaczenie: woda i zimne napoje
 • Produkcja: Holandia
 • Materiał wykonania: trzcina cukrowa

Butelka oraz zastosowane w produkcji barwniki posiadają atesty związane z kontaktem z żywnością.

Nie zaleca się przelewania napojów gorących i gazowanych do butelki z powodu możliwości naruszenia struktury tworzywa, z którego została wykonana.

Ecoperla

Zobacz także

Komentarze (0)

6 innych produktów w tej samej kategorii:

arrow_upward