Lista produktów marki Sterilight

Marka Sterilight stworzona jest przez firmę Viqua. Specjalizuje się ona w dostarczaniu krystalicznie czystej wody przefiltrowanej promieniami UV. Lampy bakteriobójcze Sterilight posiadają innowacyjne technologie i są bardzo wysokiej jakości.

Marka Sterilight jest znana na całym świecie. Lampy bakteriobójcze produkowane pod jej szyldem wyróżniają się wysoką wydajnością godzinową oraz dużą mocą żarnika. Do produktów często dołączane są automaty wskazujące poziom zużycia żarnika. W razie niezbędnej wymiany, wyświetlana jest odpowiednia informacja. 

Firma Viqua, która jest właścicielem Sterilight, działa na rynku już od 40 lat. Od samego początku działalności oferuje rozwiązania w dezynfekcji wody do gospodarstw domowych. Dzięki ich urządzeniom woda jest odkażana bez zastosowania chemikaliów. 

Lampy bakteriobójcze wykorzystujące promieniowanie ultrafioletowe są uważane za jedną z najbardziej skutecznych metod dezynfekcji wody. Lampy sterylizujące Sterilight zostały stworzone w oparciu o nowoczesne technologie. Potwierdzają to liczne atesty jakości: NSF, CE, CSA. 

Aktywne filtry

arrow_upward