Filtry Cintropur

Filtry Cintropur to innowacyjne produkty w całości produkowane w Belgii. W ofercie można znaleźć filtry przeznaczone do zastosowań domowych oraz do przemysłu. Cintropur proponuje filtry narurowe różnej wielkości. Od rozmiaru zależy średnica przyłączy, wielkość klosza i wkładów oraz przepływ. 

Innowacyjnym elementem, który sprawia, że belgijskie urządzenia wyróżniają się na tle innych, jest wbudowana w głowicę filtra wirówka. Ten element ma za zadanie strącenie największych cząstek zanieczyszczeń na dno klosza. Dzięki temu nie odkładają się we wkładzie filtracyjnym. Wirówka wywołuje rotacyjny przepływ wody w filtrze, a to sprawia, że zanieczyszczenia równomiernie osadzają się na wkładzie.

Filtry Cintropur nie powodują dużych spadków ciśnienia instalacji, są wytrzymałe i służą nieprzerwanie przez długi czas. Zastosowanie w produkcji wysokiej jakości materiałów syntetycznych daje pewność bezawaryjnej pracy przez wiele lat. Klosze w filtrach Cintropur są przezroczyste, dzięki czemu bez trudu można kontrolować poziom zanieczyszczenia wkładów.

Te produkty od belgijskiego producenta występują w wersji z wkładami mechanicznymi oraz w wersji zbiornikowej. Drugi rodzaj zapewnia możliwość zasypania filtra węglem aktywnym lub polifosforanem służącym do zmiękczania wody. 

Istnieje możliwość podłączenia filtrów Cintropur szeregowo lub równolegle. Zastosowanie kilku urządzeń jednocześnie znacznie podnosi poziom filtracji, co jest szczególnie istotne w niektórych sektorach przemysłowych. 

Ciekawym elementem filtrów narurowych Cintropur są wkłady, które nie przypominają standardowych produktów. Wkłady wykonane są w formie tak zwanych rękawów filtracyjnych, które zakłada się na specjalny nośnik. Rękawy można kilkakrotnie czyścić. Nie hamują przepływu wody.

Jest 86 produktów.

Pokazano 1-12 z 86 pozycji
Filtr Cintropur NW 18 Filtr Cintropur NW 18
  • Obniżka

Filtr Cintropur NW 18

Cena 203,00 zł Cena podstawowa 239,00 zł -36,00 zł
(0)
Filtr Cintropur NW 25 Filtr Cintropur NW 25
  • Obniżka

Filtr Cintropur NW 25

Cena 259,00 zł Cena podstawowa 279,00 zł -20,00 zł
(0)
arrow_upward