Domowe

Odżelazianie wody w gospodarstwach domowych jest bardzo istotne. Wysokie stężenie żelaza w wodzie psuje nie tylko smak, zapach i barwę wody, ale ma niebagatelny wpływ na jakość i trwałość domowych instalacji, a także komfort codziennego życia w domu. 

Dania i napoje przygotowywane na zażelazionej wodzie wcale nie zachęcają do spożycia. Domownicy często rezygnują z picia wody prosto z kranu ze względu na to, że im zwyczajnie nie smakuje. Podobnie jest ze zwierzętami. 

Żelazo wytrącające się z wody ma ogromną tendencję do odkładania się na armaturze, częściach urządzeń AGD. Brudzi czyste ubrania w pralce oraz zwiększa zużycie detergentów przeznaczonych na doczyszczanie osadu pozostałego po użytkowanej wodzie. 

Osad żelazowy, który odkłada się w rurach nie dość, że naraża na drogie w naprawie awarie, to jeszcze powoduje duże straty energii pomp tłoczących wodę. 

Jeśli masz problem z doborem produktu, który najlepiej sprosta usuwaniu żelaza z wody w Twoim gospodarstwie domowym, koniecznie skonsultuj się z naszym doradcą.

Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 30kg - 100kg

Cena

Cena

  • 2 409,00 zł - 4 750,00 zł

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

arrow_upward