Lista produktów marki Wimest

Wimest specjalizuje się w wytwarzaniu hydroforów. Zbiorniki te produkowane są przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz materiałów o wymaganej jakości, których to stosowanie daje gwarancję długotrwałej, bezpiecznej i bezawaryjnej pracy.

Wimest to firma, która już od lat specjalizuje się w wytwarzaniu zbiorników hydroforowych. Do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości, trwałe materiały oraz nowoczesne technologie. Dzięki temu praca urządzeń jest wydajna oraz bezawaryjna. Wszystkie produkty powstają zgodnie z wymogami Unii Europejskiej.

Firma została założona w 1981 roku i szybko osiągnęła pozycję lidera w dostarczaniu zbiorników hydroforowych oraz jednego z wiodących producentów urządzeń wodociągowych. 

Wimest jest producentem ocynkowanych zbiorników hydroforowych o pojemności od 100 do 2000 litrów, a także zbiorników przeponowych o pojemnościach od 24 do 500 litrów. 

Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie zbiorniki wytwarzane na indywidualne zlecenia. Całe urządzenie jest konstruowane i produkowane na miejscu. 

Od 1998 roku Wimest poszerzył swoją działalność o dystrybucję pomp głębinowych, hydroforowych i zatapialnych, wyłączników ciśnieniowych, a także worków gumowych do zbiorników przeponowych. 

Oprócz zbiorników hydroforowych, firma zajmuje się też produkcją kotłów c.o., naczyń zbiorczych do układów otwartych centralnego ogrzewania oraz pojemnościowych podgrzewaczy wody. 

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji
arrow_upward