Lista produktów marki Wimest

Wimest specjalizuje się w wytwarzaniu hydroforów. Zbiorniki te produkowane są przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz materiałów o wymaganej jakości, których to stosowanie daje gwarancję długotrwałej, bezpiecznej i bezawaryjnej pracy.

Wimest to firma, która już od lat specjalizuje się w wytwarzaniu zbiorników hydroforowych. Do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości, trwałe materiały oraz nowoczesne technologie. Dzięki temu praca urządzeń jest wydajna oraz bezawaryjna. Wszystkie produkty powstają zgodnie z wymogami Unii Europejskiej.

Firma została założona w 1981 roku i szybko osiągnęła pozycję lidera w dostarczaniu zbiorników hydroforowych oraz jednego z wiodących producentów urządzeń wodociągowych. 

Wimest jest producentem ocynkowanych zbiorników hydroforowych o pojemności od 100 do 2000 litrów, a także zbiorników przeponowych o pojemnościach od 24 do 500 litrów. 

Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie zbiorniki wytwarzane na indywidualne zlecenia. Całe urządzenie jest konstruowane i produkowane na miejscu. 

Od 1998 roku Wimest poszerzył swoją działalność o dystrybucję pomp głębinowych, hydroforowych i zatapialnych, wyłączników ciśnieniowych, a także worków gumowych do zbiorników przeponowych. 

Oprócz zbiorników hydroforowych, firma zajmuje się też produkcją kotłów c.o., naczyń zbiorczych do układów otwartych centralnego ogrzewania oraz pojemnościowych podgrzewaczy wody. 

Aktywne filtry

arrow_upward