Żarnik do lampy TMA TM0
search
  • Żarnik do lampy TMA TM0

Żarnik do lampy TMA TM0

Promiennik TMA o mocy 210 W i żywotności 16000 godzin. Model odpowiedni do lampy sterylizującej TMA TM0 (nowa wersja modelu TMA V120).

Wersja: TMA TM0
750,00 zł
Ilość
 

Najwyższa jakość - oferujemy sprawdzone produkty

 

Szybka realizacja - zamówienia realizujemy każdego dnia

 

Wygodne i bezpieczne płatności - przelew, PayU, Tpay, pobranie

 

Rożne formy dostawy - InPost Paczkomaty, InPost Kurier, DPD

Żarnik amalgamatowy do lampy TMA TM0 o mocy 210 W emituje bakteriobójcze promieniowanie UV-C, które niszczy bakterie i wirusy do poziomu stawianego wodzie pitnej oraz skutecznie redukuje chloraminy. Zmniejszenie zawartości chloramin polepsza zapach oraz sprzyja zwiększeniu ilości wolnego chloru czego skutkiem jest lepsza skuteczność dezynfekcji.

Długość fali emitowanej przez promienniki amalgamatowe wynosi 254 nm. Jest to długość najbardziej zbliżona do wartości, w której występuje zjawisko największej skuteczności dezynfekcyjnej (zjawisko to występuje przy długości 260 nm).

Niskociśnieniowy promiennik amalgamatowy posiada wysoką skuteczność oraz długi czas pracy (około 16000 godzin). Żywotność żarnika wynosi 22 miesiące. Po tym okresie użytkowania należy wymienić żarnik, ponieważ tylko taka eksploatacja gwarantuje utrzymanie sterylizacji wody na najwyższym poziomie. Częste włączanie i wyłączanie lampy UV może doprowadzić do skrócenia żywotności promiennika.

Zalety żarnika amalgamatowego:

  • Długi czas pracy żarnika
  • Natychmiastowy zapłon po wyłączeniu lub zaniku napięcia
  • Niska temperatura pracy
  • Brak kamienia (depozytu wapniowo-magnezowego)

Przy odbiorze przesyłki, prosimy o sprawdzenie żarnika w obecności kuriera. Protokół ewentualnego uszkodzenia musi być spisany w momencie doręczenia przesyłki. W przeciwnym razie reklamacje nie będą uznawane.

TMA

Zobacz także

Komentarze (0)

6 innych produktów w tej samej kategorii:

arrow_upward