Top Horizontal Menu
Categories Title Background
Cart Background
Product Name Color
Price Color
NEW label Background
SALE label Background
Button Background
Reset

Hide this block from Back-office after setting colors.

Lista produktów marki Hydrologic

Hydrologic Purification Systems specjalizuje się w projektowaniu wysokiej jakości urządzeń uzdatniających wodę. Produkty korporacji znajdują zastosowanie w ogrodnictwie, akwariach, domach oraz w przemyśle. Urządzenia wyprodukowane są w całości w USA.

Hydrologic Purification Systems specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu profesjonalnych produktów do oczyszczania wody. Są one wykorzystywane między innymi w: ogrodnictwie, akwarystyce, gospodarstwach domowych oraz przemyśle. Urządzenia są w całości produkowane na terenie Stanów Zjednoczonych. 

W produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie, a same produkty wyróżniają się prostą konfiguracją oraz niską ceną.  

Hydrologic Purification Systems stawia na rozwiązania przyjazne dla środowiska. Przedsiębiorstwo podkreśla, jak ważna jest walka z problemem wciąż malejących zasobów wody na świecie. W związku z tym proponowane rozwiązania w uzdatnianiu wody mają również za zadanie ją oszczędzać. Firma poszukuje sposobów na jak największą minimalizację odrzutu do kanalizacji w wytwarzanych systemach odwróconej osmozy. 

W asortymencie Hydrologic Purification Systems znajdziemy różnego rodzaju systemy odwróconej osmozy, stacje uzdatniające, pompy ciśnieniowe, akcesoria do filtrów narurowych, wkłady do filtrów oraz części zamienne.  

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów firmy Hydrologic Purification Systems w Polsce jest system odwróconej osmozy Evolution RO1000 (następca GE Merlin).

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

arrow_upward