Lista produktów marki NeatWork

Marka NeatWork należy do grupy Puricom. Produkty do dezynfekcji tej marki są znane i cenione nie tylko na terenie Europy.

Marka NeatWork to szeroka gama produktów służących dezynfekcji, oczyszczaniu i ochronie urządzeń filtracyjnych (głównie systemów odwróconej osmozy). Produktów można używać również do sterylizacji standardowych baterii zlewozmywakowych w celu utrzymania odpowiedniej higieny oraz czystości. 

NeatWork jest jedną z wielu marek należących do Puricom Europe. Preparaty są produkowane na terenie Europy. Produkcja szerokiej gamy środków dezynfekujących odbywa się według rygorystycznych norm jakości. 

Produkty NeatWork są znane i cenione nie tylko na terenie Europy lecz na całym świecie. Użytkownicy chętnie je stosują ze względu na wysoką skutezność oraz dokładność oczyszczania. 

Firma Puricom swoją działalność rozpoczęła w 1909 roku. Do tej pory główną siedzibą, w której znajdują się laboratoria, fabryki i centrum logistyczne jest Hiszpania. 

Puricom zajmuje się dostarczaniem szeroko pojętych rozwiązań służących poprawie jakości wody wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Asortyment stanowią: urządzenia filtracyjne, akcesoria i części zamienne. Przedsiębiorstwo jest znane głównie z produkcji systemów odwróconej osmozy oraz zmiękczaczy wody. 

Firma stawia na ciągły rozwój oraz poszukiwanie jeszcze bardziej nowoczesnych i wydajnych rozwiązań w uzdatnianiu wody. Naukowcy i eksperci Puricom cały czas opracowują nowe technologie.

Aktywne filtry

arrow_upward