Lista produktów marki Filmtec

Marka Filmtec należy do korporacji Dow Chemical Company. Firma Dow jest obecna w Polsce prawie 40 lat. Oferuje różnorodne rozwiązania technologiczne, tworzywa sztuczne i produkty chemiczne różnym gałęziom przemysłu.

FilmTec to obecnie marka, której właścicielem jest amerykańska korporacja Dow Chemical Company. Do najbardziej znanych produktow marki FilmTec należą membrany filtracyjne. Są produkowane w Stanach Zjednoczonych i przez wielu uznawane za najlepsze membrany dostępne na rynku. Wynika to z bardzo dobrej jakości i wytrzymałości zastosowanych materiałów oraz dużej wydajności i dokładnej filtracji. 

FilmTec Corporation zostało założone w 1977 roku w Minnesocie. Od początku działania specjalizowało się w produkcji kompozytowych cienkowarstwowych membran z powodzeniem wykorzystywanych w dziedzinie uzdatniania wody. Już w 1984 roku firma została przejęta przez Dow Chemical Company. W taki sposób powstała jednostka biznesowa o nazwie Dow Water & Process Solutions. Obecnie jest to jeden z największych i najbardziej poważanych producentów membran na świecie. 

Firma Dow ma swój oddział na terenie Polski. Działalność w naszym kraju prowadzi już od przeszło 40 lat. Przedsiębiorstwo oferuje różnorodne rozwiązania technologiczne, tworzywa sztuczne, produkty chemiczne. Rozwiązania są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Produkty oferowane przez tą firmę można znaleźć w: farbach, spoiwach, opakowaniach, sprzęcie AGD, środkach ochrony roślin. 

Aktywne filtry

arrow_upward