Lista produktów marki Pentair

Pentair to światowy gigant w produkcji rozwiązań do uzdatniania wody użytkowej oraz basenowej. Tworzy produkty dla klientów indywidualnych oraz przemysłu, sektora HoReCa. Na pierwszym miejscu stawia szczerość, odpowiedzialność oraz użytkowników swoich produktów.

Wśród urządzeń można wymienić: filtry narurowe, kuchenne, zmiękczacze wody, duże stacje uzdatniania wody wyprofilowane na usuwanie konkretnego przekroczenia, akcesoria, części zamienne, rozwiązania do oczyszczania, dezynfekcji i automatyczne systemy basenowe.

Głównym założeniem działania przedsiębiorstwa Pentair jest wykonywanie, udoskonalanie i proponowanie rozwiązań, mających wydobyć z zasobów naturalnych to, co w nich najlepsze – także z wody. Wszystko po to, aby służyły ludziom w jak najlepszy sposób, zapewniały im komfort i dobre warunki. Pentair stawia na pracowników, zrównoważony rozwój, wprowadzanie technologii i produkcji, która będzie służyła ludziom.

Wśród licznych marek i firm, wchodzących w skład przedsiębiorstwa Pentair, znalazł się również Erie Water Treatment. Ważnym segmentem działalności Pentair są zmiękczacze wody.

Aktywne filtry

arrow_upward