Lista produktów marki Tres

TRES to przedsiębiorstwo, które już od przeszło 50 lat specjalizuje się w produkcji baterii łazienkowych oraz kuchennych. Z czasem oferta poszerzyła się także o panele z hydromasażem oraz akcesoria łazienkowe. Producent oferuje stały dostęp do części zamiennych.

Historia rozpoczęła się w roku 1968. Założycielem jest Juame Tres. Firma pierwotnie nie miała zajmować się produkcją baterii. O tym profilu działalności zadecydowało jedno wydarzenie. Założyciel przyczynił się do zrewolucjonizowania branży winiarskiej, tworząc nowatorski kran do beczki. Dzięki niemu ta była bardziej hermetycznie zamknięta.

Obecnie w głównej fabryce położonej na terenie Hiszpanii i mniejszych filiach w całej Europie TRES produkuje około 3 tysięcy modeli baterii łazienkowych i kuchennych, w tym również te, pozwalające na pobór wody wodociągowej oraz filtrowanej z jednego kranu.

Produkty TRES są cenione na całym świecie za solidne wykonanie, dobór wysokiej jakości materiałów do produkcji oraz wygląd odpowiadający obecnym trendom w urządzaniu wnętrz. Przy tym cena w stosunku do jakości jest naprawdę atrakcyjna. Baterie posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości.

Aktywne filtry

arrow_upward