Lista produktów marki HM Digital

HM Digital jest oficjalnym producentem aparatury pomiarowej do badania jakości wody TDS Meter. Jakość produktów oferowanych przez HM Digital jest bardzo wysoka.

HM Digital jest znanym producentem aparatury pomiarowej służącej przeprowadzaniu badań jakości wody. Główną gałęzią działalności są mierniki TDS. W asortymencie można znaleźć mierniki przeznaczone do przemysłu, jak i takie, które sprawdzą się w gospodarstwach domowych. Produkty są znane i cenione dzięki bardzo wysokiej jakości.

Oferta mierników TDS firmy HM Digital obejmuje szeroką gamę produktów – od przenośnych, prostych w użyciu aż po kontrolery TDS i EC służące do stałej kontroli i monitoringu dozowanych chemikaliów. 

Firma została założona w 1987 roku. Jest znana na całym świecie jako najlepszy dostawca rozwiązań w testowaniu oraz odmierzaniu parametrów wody. Produkty są projektowane w biurze, które znajduje się w Los Angeles, natomiast sama produkcja odbywa się w Seulu. 

Produkowane urządzenia do testowania i monitorowania jakości wody są przeznaczone do użytkowania przy wszystkich rodzajach systemów uzdatniania wody. 

Obecnie urządzenia HM Digital trafiają do odbiorców na terenie całego świata.

Aktywne filtry

arrow_upward