Filtr Atlas Filtri DP BIG Sanic BG 10"
search
  • Filtr Atlas Filtri DP BIG Sanic BG 10"

Filtr Atlas Filtri DP BIG Sanic BG 10"

Bakteriostatyczna obudowa filtra typu Big Blue o wysokości 10 cali. Korpus wykorzystuje działanie cząsteczek srebra. Obudowa posiada odpowietrznik.

Przyłącze: 1"
300,00 zł
Ilość
 

Najwyższa jakość - oferujemy sprawdzone produkty

 

Szybka realizacja - zamówienia realizujemy każdego dnia

 

Wygodne i bezpieczne płatności - przelew, PayU, Tpay, pobranie

 

Rożne formy dostawy - InPost Paczkomaty, InPost Kurier, DPD

Włoska obudowa typu Big Blue z powłoką antybakteryjną Microban. Cząsteczki srebra chronią filtr przed rozwojem bakterii na jego powierzchni. Technologia Microban jest składnikiem wielu produktów z branży chemicznej oraz medycznej z całego świata. Dzięki Atlas Filtri pojawiła się także w inżynierii uzdatniania wody.

Filtry typu Big Blue charakteryzują się dużą wydajnością godzinową i małymi spadkami ciśnienia w instalacji. Nowoczesne korpusy z dwoma uszczelnieniami zwiększają stabilność łączenia klosza z głowicą filtra. Urządzenie posiada odpowietrznik ułatwiający wymianę wkładu.

Zastosowanie:

Filtry narurowe Big Blue montowane są na przewodach doprowadzających wodę do budynku, dzięki czemu chronią przed korozją i zanieczyszczeniem całą instalację i wszystkie podłączone do niej urządzenia. Poprawiają także znacznie jakość wody do spożycia lub kąpieli. Są urządzeniami jednostopniowymi, ale istnieje możliwość szeregowego lub równoległego podłączenia kilku filtrów jednocześnie.

Obudowy z serii Sanic najlepiej współpracują z wkładami z tej samej serii. Razem tworzą skuteczną ochronę przed bakteriami. Wkłady z serii Sanic wyróżniają się niebieskim kolorem włókniny.

Skład zestawu:

  • Obudowa filtra Atlas Filtri DP BIG Sanic BG 10"
  • Lubrykant do uszczelek
  • Klucz do odkręcania klosza
Atlas Filtri

Opis

Wysokość:
10 cali

Zobacz także

Komentarze (0)

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward