Filtr Atlas Filtri DP BIG Sanic BG 20"
search
  • Filtr Atlas Filtri DP BIG Sanic BG 20"

Filtr Atlas Filtri DP BIG Sanic BG 20"

Bakteriostatyczna obudowa filtra typu Big Blue o wysokości 20 cali. Korpus wykorzystuje działanie cząsteczek srebra. Obudowa posiada odpowietrznik.

Przyłącze: 1"
375,00 zł
Ilość
 

Najwyższa jakość - oferujemy sprawdzone produkty

 

Szybka realizacja - zamówienia realizujemy każdego dnia

 

Wygodne i bezpieczne płatności - przelew, PayU, Tpay, pobranie

 

Rożne formy dostawy - InPost Paczkomaty, InPost Kurier, DPD

Włoska obudowa typu Big Blue z powłoką antybakteryjną Microban. Cząsteczki srebra chronią filtr przed rozwojem bakterii na jego powierzchni. Technologia Microban jest składnikiem wielu produktów z branży chemicznej oraz medycznej z całego świata. Dzięki Atlas Filtri pojawiła się także w inżynierii uzdatniania wody.

Filtry typu Big Blue charakteryzują się dużą wydajnością godzinową i małymi spadkami ciśnienia w instalacji. Nowoczesne korpusy z dwoma uszczelnieniami zwiększają stabilność łączenia klosza z głowicą filtra. Urządzenie posiada odpowietrznik ułatwiający wymianę wkładu.

Zastosowanie:

Filtry narurowe Big Blue montowane są na przewodach doprowadzających wodę do budynku, dzięki czemu chronią przed korozją i zanieczyszczeniem całą instalację i wszystkie podłączone do niej urządzenia. Poprawiają także znacznie jakość wody do spożycia lub kąpieli. Są urządzeniami jednostopniowymi, ale istnieje możliwość szeregowego lub równoległego podłączenia kilku filtrów jednocześnie.

Obudowy z serii Sanic najlepiej współpracują z wkładami z tej samej serii. Razem tworzą skuteczną ochronę przed bakteriami. Wkłady z serii Sanic wyróżniają się niebieskim kolorem włókniny.

Skład zestawu:

  • Obudowa filtra Atlas Filtri DP BIG Sanic BG 20"
  • Lubrykant do uszczelek
  • Klucz do odkręcania klosza
Atlas Filtri

Dane techniczne

Wysokość:
20 cali
Ogromny
rating 10

Filtr jest naprawdę sporych rozmiarów, ale to dobrze. Bardzo wydajny, nie powoduje spadków ciśnienia. Wkłady trochę drogie, ale no to już jest wyższa półka. Polecam

spoko
rating 10

duży filtr, sprawdza się bardzo dobrze jako filtr wstępny :)

Zobacz także

Komentarze (0)
arrow_upward