Top Horizontal Menu
Categories Title Background
Cart Background
Product Name Color
Price Color
NEW label Background
SALE label Background
Button Background
Reset

Hide this block from Back-office after setting colors.

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24
zoom_out_map
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24 z prawej strony
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24 z lewej strony
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24 od przodu
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24 od tyłu
Przegroda solanki zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 24
Sterownik zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 24
Certyfikat zmiękczacza wody Ecoperla Slimline

Zmiękczacz Ecoperla Slimline 24

Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24 to doskonały sposób na miękką wodę w domu! Zapewnia wygodę oraz dostęp do bieżących informacji dotyczących pracy z dowolnego miejsca! To jeden z nielicznych na rynku zmiękczaczy wody z WiFi, a to nie jest jedyna zaleta tego niezwykłego urządzenia!

Ecoperla
5 190,00 zł
Brutto
Ilość

 

Najwyższa jakość - oferujemy sprawdzone produkty

 

Szybka realizacja - zamówienia realizujemy każdego dnia

 

Wygodne i bezpieczne płatności - przelew, PayU, Tpay, pobranie

 

Rożne formy dostawy - InPost Paczkomaty, InPost Kurier, DPD

Wybór zmiękczaczy wody jest naprawdę duży, jednak ten produkt zdecydowanie wyróżnia się na tle całej reszty! Ecoperla Slimline 24 cechuje trwałość, wydajność, ekonomiczne działanie i najnowocześniejsze rozwiązania. Wszystko z myślą o komforcie i oszczędnościach przyszłego właściciela! Seria Ecoperla Slimline powstała przy współpracy ze znanym światowym producentem Pentair. 

Zacznijmy od samej budowy zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 24. To produkt, który zajmuje naprawdę mało miejsca. Jego wymiary sprawiają, że można go zamontować nawet w zabudowie, na wąskiej przestrzeni. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Pracą można zarządzać dzięki wysuwanemu panelowi z podświetlanym ekranem. Dostęp do zbiornika solanki też jest bardzo łatwy. Udogodnieniem jest system suchego zbiornika solanki, który zadba o brak mostów solnych. Z kolei dźwiękowy alarm przypomni o uzupełnieniu soli w zbiorniku solanki. Do tego zmiękczacz wody posiada kilka zabezpieczeń antyzalaniowych.

Ogromną korzyścią jest obecność wbudowanego modułu WiFi w Ecoperla Slimline 24. Zmiękczacz wody można połączyć z aplikacją mobilną ConnectMySoftener. Jest to aplikacja dostępna w języku polskim z bardzo wygodnym interfejsem. Dzięki niej będzie można być na bieżąco z pracą zmiękczacza wody, niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Aplikacja daje możliwość: przypomnienia o dosypywaniu soli, przypomnienia o potrzebie wykonania serwisu, sprawdzenia informacji związanych z regeneracją i zużyciem wody, zarządzanie regeneracją, włączenie trybu wakacyjnego.

Wewnątrz zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 24 również znajduje się wiele ciekawych rozwiązań. Największą wizytówką, oprócz modułu WiFi, jest głowica sterująca działająca w oparciu o elektrozawory. To jeszcze większa pewność braku jakiejkolwiek awarii. Doskonałe efekty zmiękczania wody zapewnia monosferyczna żywica jonowymienna - jedna z najlepszych na rynku! Jej żywotność sięga nawet 10 lat. Ecoperla Slimline 24 pomoże zaoszczędzić! Na regenerację zużywa minimalne ilości wody oraz soli regeneracyjnej. To możliwe dzięki wprowadzeniu kilku innowacyjnych rozwiązań, w tym Ecoperla Perfect System oraz solankowania proporcjonalnego.

Do każdego zmiękczacza wody dołączony jest wąż odprowadzający popłuczyny do kanalizacji. Instalacja zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 24 jest bardzo prosta. Oprogramowanie dostępne w języku polskim.

Oprócz tych wszystkich korzyści, serię Ecoperla Slimline wyróżniają bardzo atrakcyjne warunki gwarancyjne. To 10 lat na obudowę, 3 lata na głowicę sterującą oraz 2 lata na części elektroniczne.

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24 można dodatkowo zarejestrować na portalu Dealer Web Portal. Ważne, aby zrobić to po wcześniejszej integracji urządzenia z aplikacją. W panelu znajdują się wszystkie dane związane z historią pracy zmiękczacza wody. Mają do nich dostęp zarówno właściciele urządzeń, jak i wybrani serwisanci (ze sklepu, w którym urządzenie zostało zakupione). Dzięki tak precyzyjnym danym serwisant może szybko ustalić źródło problemów. W wielu przypadkach istnieje możliwość naprawy bez konieczności wizyty osobistej. To oszczędność czasu oraz pieniędzy dla użytkownika. Wygodna opcja, dająca możliwość szybkiego skorzystania z pomocy technicznej!

Ecoperla Perfect System – oszczędności każdego dnia

Ecoperla Perfect System został opracowany wyłącznie z myślą o serii urządzeń polskiej marki Ecoperla. Jest to system pozwalający na zmniejszenie kosztów eksploatacji zmiękczacza przy zachowaniu jego wydajności pracy, parametrów wody najlepszych dla użytkownika. Ecoperla Perfect System jest oparty o dobór najlepszych ustawień głowicy sterującej oraz zastosowanie przepływu UpFlow. Dzięki odpowiednim parametrom żywotność złoża będzie dłuższa, a jego oczyszczanie podczas regeneracji optymalne.

Dane techniczne:

 • Ilość złoża: 24 l
 • Złoże: Żywica jonowymienna monosferyczna
 • Głowica sterująca: Pentair
 • Przyłącze: 3/4 cala
 • Przepływ maksymalny: 2,4 m³/h
 • Użycie soli na regenerację: 3,0 kg
 • Użycie wody na regenerację: 96 l
 • Wymiary (w/s/g): 96,4 x 39,1 x 46,7 cm

Do zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 24 dodajemy wartościowe gratisy:

 • Worek soli regeneracyjnej (25kg)
 • Tester twardości wody
 • Wkład bakteriostatyczny
 • Filtr narurowy włoskiego producenta Atlas Filtri Sanic
 • Wąż do odprowadzania popłuczyn i zaciski
 • Zawór ByPass z mieszaczem

Bezpieczna wysyłka

Urządzenie filtracyjne wraz z akcesoriami jest wysyłane na półpalecie. Jest to bezpieczniejsza forma przesyłki w porównaniu do zwykłych przesyłek kurierskich. Maksymalnie zmniejszamy ryzyko wystąpienia uszkodzeń podczas transportu.

Zobacz także

Komentarze (0)

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

arrow_upward