Top Horizontal Menu
Categories Title Background
Cart Background
Product Name Color
Price Color
NEW label Background
SALE label Background
Button Background
Reset

Hide this block from Back-office after setting colors.

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14
zoom_out_map
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14 z prawej strony
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14 z lewej strony
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14 od przodu
Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14 od tyłu
Sterownik zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 14
Przegroda solanki zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 14
Certyfikat zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 14

Zmiękczacz Ecoperla Slimline 14

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14 to inteligentny sposób na miękką wodę w domu lub w mieszkaniu. Dzięki swoim wymiarom bez trudu zmieści się nawet w zabudowie pod blatem. Daje możliwość monitoringu pracy poprzez aplikację, jest bardzo oszczędny w eksploatacji.

Ecoperla
4 790,00 zł
Brutto
Ilość

 

Najwyższa jakość - oferujemy sprawdzone produkty

 

Szybka realizacja - zamówienia realizujemy każdego dnia

 

Wygodne i bezpieczne płatności - przelew, PayU, Tpay, pobranie

 

Rożne formy dostawy - InPost Paczkomaty, InPost Kurier, DPD

Jeśli chcesz uzyskać miękką wodę w mieszkaniu lub dysponujesz niewielką ilością miejsca w domu, Ecoperla Slimline 14 jest kompaktowym zmiękczaczem wody, który można zaproponować z czystym sumieniem. Niewielkie wymiary oraz przemyślany projekt obudowy sprawiają, że obsługa jest bezproblemowa, nawet jeśli jest zamontowany między szafkami kuchennymi. Projektanci zadbali o łatwy dostęp do zbiornika solanki. Panel z podświetlanym ekranem jest wysuwany. Dźwiękowy alarm powiadomi o potrzebie dosypania soli do zbiornika, zaś system suchego zbiornika solanki zaoszczędzi problemów z mostami solnymi.

Wewnątrz Ecoperla Slimline 14 również znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań. To produkt tworzony przy ścisłej współpracy z Pentair, dlatego można liczyć na trwałość, najwyższą jakość i bardzo korzystne warunki gwarancyjne. Urządzenie działa w oparciu o głowicę sterującą z elektrozaworami. Do tego posiada wiele rozwiązań antyprzelewowych. Złoże zmiękczające stanowi najwyższej klasy monosferyczna żywica jonowymienna. To jeden z najbardziej oszczędnych modeli na rynku. Niskie zużycie soli i wody na regenerację jest możliwe dzięki zastosowaniu Ecoperla Perfect System, regeneracji UpFlow oraz solankowania proporcjonalnego.

Z tych wszystkich zalet najważniejszy jednak wydaje się być moduł WiFi w Ecoperla Slimline 14. To ogromne udogodnienie i świetny patent do inteligentnych wnętrz, sterowanych zdalnie. Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14 można połączyć z aplikacją ConnectMySoftener, dostępną w języku polskim. Dzięki niej zyskasz dostęp do:

 • Informacji związanych z ostatnio przeprowadzanymi regeneracjami
 • Informacji związanych ze zużyciem wody
 • Przypomnienia dotyczące uzupełnienia soli w zbiorniku
 • Przypomnienia dotyczące serwisu urządzenia
 • Możliwość uruchomienia trybu wakacyjnego

Producent zapewnia długi okres gwarancji Jest to 10 lat na obudowę, 3 lata na głowicę sterującą, 2 lata na części elektroniczne.

Istnieje możliwość zarejestrowania kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 14 w portalu Dealer Web Portal. To będzie spore ułatwienie, z którego można skorzystać zaraz po połączeniu urządzenia z aplikacją. Poprzez Dealer Web Portal zarówno właściciele, jak i serwisanci ze sklepu, z którego został zakupiony produkt, mają dostęp do informacji dotyczących działania urządzenia. W razie kłopotów lub nieprawidłowej pracy, można skontaktować się z serwisem. Wiele problemów da się rozwiązać zdalnie, właśnie przez Dealer Web Portal. Zaletami jest oszczędność czasu oraz pieniędzy na serwis, który musiałby przyjechać i zlokalizować usterkę osobiście. Dzięki stałemu zapisowi pracy urządzenia i dostępowi do tych danych, znacznie łatwiej oraz skuteczniej jest zlokalizować źródło problemu.

Ecoperla Perfect System – oszczędności każdego dnia

Ecoperla Perfect System został opracowany wyłącznie z myślą o urządzeniach polskiej marki Ecoperla. Jest to system pozwalający na zmniejszenie kosztów eksploatacji zmiękczacza przy zachowaniu jego wydajności pracy, parametrów wody najlepszych dla użytkownika. Ecoperla Perfect System jest oparty o dobór najlepszych ustawień głowicy sterującej oraz zastosowanie przepływu UpFlow. Dzięki odpowiednim parametrom żywotność złoża będzie dłuższa, a jego oczyszczanie podczas regeneracji optymalne.

Dane techniczne:

 • Ilość złoża: 14 l
 • Złoże: Żywica jonowymienna monosferyczna
 • Głowica sterująca: Pentair
 • Przyłącze: 3/4 cala
 • Przepływ maksymalny: 1,4 m³/h
 • Użycie soli na regenerację: 1,8 kg
 • Użycie wody na regenerację: 64 l
 • Wymiary (w/s/g): 54,6 x 35,2 x 44,2 cm

Do zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 14 dodajemy wartościowe gratisy:

 • Worek soli regeneracyjnej (25kg)
 • Tester twardości wody
 • Wkład bakteriostatyczny
 • Filtr narurowy włoskiego producenta Atlas Filtri Sanic
 • Wąż do odprowadzania popłuczyn i zaciski
 • Zawór ByPass z mieszaczem

Bezpieczna wysyłka

Urządzenie filtracyjne wraz z akcesoriami jest wysyłane na półpalecie. Jest to bezpieczniejsza forma przesyłki w porównaniu do zwykłych przesyłek kurierskich. Maksymalnie zmniejszamy ryzyko wystąpienia uszkodzeń podczas transportu.

Zobacz także

Komentarze (0)

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

arrow_upward