Lista produktów marki Honeywell

Firma Honeywell dostarcza urządzenia o najwyższej jakości. Oferta produktowa firmy Honeywell obejmuje uzdatnianie wody pitnej, regulacja ciśnienia, armatura antyskażeniowa, armatura wodociągowa i przemysłowa, zespoły i zawory bezpieczeństwa.

Firma Honeywell działa na rynku już od wielu lat. Wśród licznych gałęzi gospodarczych, do których wytwarza rozwiązania, są systemy do uzdatniania wody, produkty do regulacji ciśnienia, armatura antyskażeniowa, armatura wodociągowa i przemysłowa, zawory bezpieczeństwa. W asortymencie są dostępne produkty, które znajdą swoje zastosowanie w przemyśle oraz gospodarstwach domowych. 

Dostarczane rozwiązania są wydajne, poprawiają pracę urządzeń oraz zwiększają oszczędność energii. 

Tradycja Honeywell to już ponad 130 lat. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1885 roku. Początków można upatrywać w opracowaniu systemu zaworów do pieców opalanych węglem. Od tamtej pory w firmie zaszło wiele zmian, cały czas dochodziły nowe sektory działalności.

Obecnie przedsiębiorstwo rozwija następujące gałęzie działalności: technika lotnicza, kosmiczna, obronna, systemy transportowe, materiały eksploatacyjne i technologie, automatyka i sterowanie. Ostatnia z dziedzin, czyli automatyka i sterowanie, mieści w sobie między innymi rozwiązania do uzdatniania wody. Wśród dostępnych w ofercie filtrów znajdziemy: filtry do wody z płukaniem wstecznym i opłukiwaniem, filtry do wody z płukaniem wstecznym i regulatorem ciśnienia, filtry z płukaniem i regulatorem bez łącznika obrotowego. 

Dużą popularnością cieszą się automaty do płukania wstecznego od Honeywell. Szeroka gama produktów o różnych funkcjonalnościach sprawia, że każdy może dobrać coś dla siebie.

Aktywne filtry

arrow_upward