Kategorie

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Ecoperla - lider na polskim rynku uzdatniania wody

 (4)    0

  Asortyment

Ecoperla - lider na polskim rynku uzdatniania wodyW branży uzdatniania wody ciężko o podobne poruszenie jak to, które swoją obecnością na rynku wywołał nikt inny, jak Ecoperla – polski producent filtrów i zmiękczaczy do wody. Seria urządzeń spod marki Ecoperla zapewnia szeroki wybór produktów, powstały w odpowiedzi na niemal każdą potrzebę potencjalnego użytkownika, uzupełniony o wachlarz dodatkowych udogodnień i – stanowiący absolutną nowość w branży – atrakcyjny standard wizualny. Urządzenia z serii Ecoperla to doskonała propozycja dla nowoczesnych gospodarstw domowych, pragnących połączyć praktyczne funkcje produktu z wygodą jego eksploatacji i nowatorskim designem, który bezsprzecznie wyróżnia zmiękczacz na tle konkurencji.

Uzdatnianie wody dla każdego domu

Produkty marki Ecoperla znajdą zastosowanie niemal w każdym gospodarstwie, gwarantując odpowiedź na wszystkie problemy związane z wodą i je j uzdatnianiem. Wśród asortymentu firmy znaleźć można serię filtrów dedykowanych do montażu w kuchni, przeznaczonych do uzdatniania wody pitnej i wody do gotowania, a także urządzenia z zastosowaniem na cały dom. Krótki przegląd asortymentu marki Ecoperla widoczny jest poniżej, zachęcamy także do zapoznania się z ofertą na stronie producenta.

Filtry kuchenne

Ecoperla Nano – system nanofiltracji, przeznaczony do poprawy jakości wody pitnej. Usuwa z wody wirusy, bakterie, pestycydy, chlor a także cząstki mechaniczne. Urządzenie dodatkowo zmiękcza wodę i redukuję ilość rozpuszczonych w niej substancji o 50% w stosunku do wody surowej.

Ecoperla Rosa – rewolucyjny system odwróconej osmozy, który zamiast standardowych mineralizatorów wykorzystuje rewitalizujący wodę wkład Ecoperla Elixir. Urządzenie cechuje ponadprzeciętna oszczędność eksploatacji, gwarantując odrzut mniejszy o połowę w stosunku do standardowych systemów odwróconej osmozy.

Filtry na cały dom

Ecoperla Toro – kompaktowy zmiękczacz przeznaczony do wody o wysokim stopniu twardości. Posiada zbiornik o pojemności 20l. z cenionym na całym świecie niemieckim złożem Lewatit. Nowoczesna obudowa i kształt urządzenia umożliwiają instalację na niewielkich powierzchniach.

Ecoperla Multicab – wielofunkcyjna stacja uzdatniania wody pochodzącej z przydomowej studni. Usuwa wszystkie najpopularniejsze zanieczyszczenia występujące w wodzie.

Ecoperla Slimline CS – kompaktowy zmiękczacz wyprodukowany w ramach współpracy dwóch gigantów branży uzdatniania wody: Erie Water Treatment i Ecoperla. Zmiękczacz dostępny w pięciu wariantach pojemnościowych.

Ecoperla Slimline MMX – jedna z nielicznych stacji wielofunkcyjnych na rynku dostępna w kompaktowej obudowie. Posiada możliwość filtracji ciepłej wody.

Seria Ecoperla Tower – butle filtracyjne o zróżnicowanym przeznaczeniu . W ofercie producenta znaleźć można: urządzenia do filtracji mechanicznej, zmiękczacze, odżelaziacze i odmanganiacze, kolumny węglowe, stacje wielofunkcyjne i urządzenia przeznaczone do usuwania szkodliwych azotanów.

Systemy przyjazne użytkownikowi

Polski producent urządzeń do uzdatniania wody postawił przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania, mające ułatwić użytkownikowi eksploatację produktu, zwiększyć jego wydajność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów, a także zapewnić gwarancję bezawaryjności urządzenia. Systemy zaprojektowane przez specjalistów z branży uzdatniania wody dostępne są w wybranych urządzeniach marki Ecoperla.

Ecoperla Perfect System – dobór optymalnych ustawień głowicy i właściwości przepływu przeciwprądowego dla zmiękczaczy i wielofunkcyjnych stacji uzdatniania wody. System przedłuża żywotność złoża i minimalizuje prawdopodobieństwo awarii.

Ecoperla Security System – nowatorski system antyzalaniowy, reagujący na wyciek i odcinający dopływ wody do urządzenia bez konieczności podłączenia do zasilania.

Ecoperla Smart System - indywidualny dobór ustawień głowicy dla urządzeń o dużej wydajności z serii Ecoperla Tower. System dostosowany do potrzeb użytkowników wody studziennej.

Zmiękczacz w atrakcyjnej obudowie

Poza wysoką skutecznością produktów spod marki Ecoperla, urządzenia cechuje dodatkowo niezwykle atrakcyjny projekt obudowy. Po raz pierwszy w branży uzdatniania wody mamy do czynienia z produktem, który nie tylko nie szpeci, ale jest w stanie dopasować się designem do standardu wykończenia.

Korzystna gwarancja

Długą listę zalet produktów z serii Ecoperla zamyka niezwykle korzystna polityka gwarancyjna zastosowana przez producenta. Okres ochrony konsumenta jest zróżnicowany w zależności od wybranego modelu urządzenia i konkretnego podzespołu, zawsze stanowi jednak konkurencyjną ofertę dla największych przedstawicieli branży uzdatniania wody.

 (4)    0

Twój komentarz został wysłany. Dzięki za komentarz!
Napisz komentarz
Captcha