News

Wkład rewitalizujący - czym jest? Czy opłaca się go kupić?

Wkład rewitalizujący jest nowością na polskim rynku. To dodatek do filtrów kuchennych, który różni się znacząco od wkładów mineralizujących oraz innych obecnych na rynku. Czym dokładnie jest wkład rewitalizujący? Jakie ma właściwości? Dla kogo są dedykowane wkłady rewitalizujące? Jaki wkład rewitalizujący najlepiej wybrać?

today
comment 1 komentarze

Woda pomoże Ci schudnąć! Jaka woda najlepsza podczas odchudzania?

Odchudzanie jest tematem pojawiającym się dość często na początku roku. Jest to ściśle związane z noworocznymi postanowieniami u wielu osób oraz nadmiarem świątecznych przysmaków. Wielu z nas czuje się ciężko, chce zrzucić zbędne kilogramy, by czuć się lepiej i wyglądać atrakcyjniej. Czy woda może pomóc w odchudzaniu? Jaką wodę wybierać do picia?

today
comment 2 komentarze

Nowy rok, nowe nawyki w piciu wody! Czas na filtr kuchenny!

Rozpoczęcie nowego roku to najlepszy okres na podejmowanie postanowień oraz wyzwań. My proponujemy Wam, aby zacząć od zmiany nawyków związanych z wodą. Przede wszystkim chodzi tu o wodę do picia, ale oprócz tego wodę, która może popłynąć w całym domu. Już teraz możesz pomyśleć o wyższym komforcie użytkowania wody w swoim domu!

today
comment 2 komentarze

Czym są generatory chloru? W jakim celu je stosować?

W sklepie internetowym wśród akcesoriów i dodatków do stacji uzdatniania wody pojawił się nowy – generator chloru. Zamiennie nazywa się takie urządzenia także celami chlorującymi lub chloratorami. Do czego dokładnie służy generator chloru? Co daje? Czy warto go kupić? Gdzie montuje się cele chlorujące?

today
comment 2 komentarze

Dlaczego filtr narurowy nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem?

Filtry narurowe są jednymi z najbardziej znanych, a jednocześnie najtańszych sposobów na uzdatnianie wody w domu. Do tego dają możliwość zamontowania różnych rodzajów wkładów wewnątrz. Możemy mieć filtr narurowy: odżelaziający, zmiękczający, z węglem aktywnym. Jednak czy wybór filtra narurowego zawsze ma sens?

today
comment 2 komentarze

Ekonomiczne zmiękczacze wody - co najlepiej wybrać?

Zmiękczacz wody jest idealnym wyborem, jeśli zależy Ci na skutecznej walce z twardą wodą. Musi być wydajny, skuteczny, ale przy tym bardzo dobrze, jeśli byłby ekonomiczny. Ale co to właściwie znaczy ekonomiczny zmiękczacz wody? Jakie ekonomiczne modele zmiękczaczy wody wybieracie najchętniej?

today
comment 2 komentarze
arrow_upward