News

Przemysłowy filtr mechaniczny Atlas Filtri Hydra BIG - nowość od włoskiego producenta

Filtry narurowe są podstawą uzdatniania wody zarówno w domach, jak i zakładach przemysłowych. W naszym sklepie internetowym właśnie pojawiła się nowość dostosowana do potrzeb przedsiębiorstw, jak i domów, w których występują duże przepływy. Atlas Filtri Hydra BIG to wydajna i skuteczna propozycja, która pomoże zaoszczędzić. W jaki sposób?

today
comment 0 komentarze

Filtr do deszczówki - jaki filtr do wody deszczowej najlepszy?

Woda deszczowa jest całkowicie darmowa i leje się z nieba strumieniami. Wystarczy jedynie po nią sięgnąć, by sporo zaoszczędzić! Taką możliwość dostrzega coraz więcej osób. Należy jednak pamiętać, że zanim skorzystamy z deszczówki, należy ją wstępnie oczyścić. Jaki wybrać filtr do wody deszczowej? Na co zwrócić szczególną uwagę?

today
comment 0 komentarze

Po czym poznać, że woda jest twarda?

Twarda woda jest problemem, o którym mówi się coraz więcej i coraz częściej. Nie wiesz czy w Twoim domu płynie twarda woda? Jak rozpoznać, że woda w domu jest twarda? Czy to duży kłopot? Jak można walczyć z twardą wodą?

today
comment 0 komentarze

Czym jest technologia Microban®? Jakie ma znaczenie w uzdatnianiu wody?

Obecnie szukamy rozwiązań nie tylko ekologicznych i ułatwiających naszą codzienność, ale również tych, które zadbają o nasze bezpieczeństwo. Powstaje coraz więcej rozwiązań zwiększających higienę. Jedną z takich propozycji są produkty, także do uzdatniania wody, oparte o technologię Microban®. Czym jest technologia Microban®? Co możemy dzięki niej zyskać? Jakie niesie zalety?

today
comment 1 komentarze

Zadbaj o skórę przed wakacjami! To możliwe dzięki wodzie!

Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny! To najlepszy czas, aby zatroszczyć się o kondycję swojej skóry. Dobrym pomysłem jest nie tylko odpowiednia pielęgnacja, ale również sprawdzenie, z jakiej wody korzystamy do kąpieli. Jaką jakość ma woda? Dlaczego jej parametry tak bardzo przekładają się na stan skóry?

today
comment 0 komentarze

Jak chronić instalację wodną przed korozją?

Każdy, kto właśnie zakończył budowę swojego domu lub przeprowadził gruntowny remont chce, aby wszystko, co się w nim znalazło służyło jak najdłużej. Tak jest między innymi z instalacjami sanitarnymi. Za ich największego wroga można uznać korozję. Jakie są główne przyczyny korozji instalacji sanitarnych, w tym wodnych? W jaki sposób można zapobiegać korozji instalacji wodnej?

today
comment 0 komentarze
arrow_upward