Top Horizontal Menu
Categories Title Background
Cart Background
Product Name Color
Price Color
NEW label Background
SALE label Background
Button Background
Reset

Hide this block from Back-office after setting colors.

Filtruj według

Dostępność

Waga

  • 16 kg - 18 kg

Cena

  • 1 845,00 zł - 1 907,00 zł

Dystrybutory wody

Dystrybutory wody zyskują coraz większą popularność. Te urządzenia coraz częściej możemy spotkać w: szkołach, przedszkolach, sklepach, biurach, magazynach, urzędach, budynkach pożytku publicznego, ale i w gospodarstwach domowych. Stanowią szybki i prosty sposób dystrybucji wody pitnej dla małych i dużych grup osób. Dodatkową zaletą jest możliwość wyregulowania temperatury wody. 

W naszej ofercie znajdziesz dystrybutory przepływowe, bezbutelkowe, które mają wbudowany system odwróconej osmozy. Dzięki takiemu rozwiązaniu woda zawsze jest świeża i dostępna bez ograniczeń. 

Tuż przed pobraniem przez dystrybutor, woda przepływa przez wkłady wstępne usuwające zanieczyszczenia mechaniczne, membranę osmotyzną oraz wkłady szlifujące nadające wodzie odpowiednie walory organoleptyczne. Dzięki zastosowaniu tylu etapów filtracji i bardzo dokładnej membrany, można mieć pewność, że woda jest w pełni bezpieczna i nadaje się do bezpośredniego spożycia. 

Przepływowe dystrybutory wody są rozwiązaniem, dzięki któremu nie trzeba męczyć się z wymianą butli wypełnionych wodą. Warunki higieniczne również zostają zachowane w większym stopniu niż w przypadku dystrybutorów tradycyjnych.  Właściciel dystrybutora przepływowego nie jest też narażony na dodatkowe koszty związane z dzierżawą.

Aktywne filtry

arrow_upward