Ecoperla Smart, Perfect, Security System - po co są? Jak działają?

Marka Ecoperla pojawiła się na polskim rynku uzdatniania wody stosunkowo niedawno, jednak szybko zdobyła zainteresowanie i uznanie osób poszukujących sposobu na poprawę jakości wody w swoim domu. Drogą do sukcesu były nowoczesne, niespotykane dotąd rozwiązania. Jednym z takich są 3 niezwykłe systemy, które znalazły się w produktach. Poznaj Ecoperla Smart, Perfect i Security System!

Marka Ecoperla i innowacyjne rozwiązania

Marka Ecoperla wraz z szeroką gamą produktów pojawiła się zaledwie 3 lata temu (2017),a już jest jedną z najbardziej rozpoznawanych na polskim rynku uzdatniania wody. W ofercie znajdują się rozwiązania do gospodarstw domowych, mające na celu poprawę jakości wody i polepszenie komfortu codziennego życia i funkcjonowania z tym medium.

Wszystkie proponowane produkty wyróżniają się nowoczesnym designem, funkcjonalnością, doborem wysokiej jakości komponentów, a do tego nie generują wysokich kosztów utrzymania.

Warto wspomnieć, że wszystkie urządzenia do uzdatniania wody marki Ecoperla były „szyte na miarę potrzeb”. To oznacza, że przy ich tworzeniu projektanci wzięli pod uwagę wszystkie uwagi serwisantów i użytkowników, którzy już mieli styczność z takimi produktami. Ponadto urządzenia przeszły szereg testów, na drodze których wybrano najlepsze materiały i komponenty. Wszystkie powstają na terenie Unii Europejskiej. Więcej dowiesz się tutaj: Ecoperla - lider na polskim rynku uzdatniania wody

Produkty Ecoperla przyciągają jednak nie tylko wyglądem i parametrami, ale też dodatkami, jakich nie ma żadne z konkurencyjnych urządzeń – specjalnie opracowane systemy marki Ecoperla.

3 systemy marki Ecoperla

Ecoperla postanowiła podarować użytkownikom swoich produktów coś niezwykłego, czego dotychczas nie oferował żaden producent konkurencyjnych urządzeń.

Owocem tego założenia są trzy systemy stworzone przez doświadczonych ekspertów na potrzeby marki. Choć różnią się od siebie, to celem każdego z nich jest zapewnienie zrównoważonej i bezawaryjnej pracy. Poznajcie: Ecoperla Smart System, Ecoperla Perfect System oraz Ecoperla Security System.

Ecoperla Smart System

Ecoperla Smart System stanowi odzwierciedlenie bardzo indywidualnego podejścia do potrzeb każdego z użytkowników. Jest to system dedykowany specjalnie do serii urządzeń o dużych wydajnościach Ecoperla Tower.

Jak działa?

Ecoperla Smart System to system ustawień wprowadzanych do głowicy sterującej urządzeń z serii Ecoperla Tower. Parametry są dobierane indywidualnie do każdego przypadku na podstawie jakości wody surowej, która pochodzi z danego ujęcia.

Ten dodatek dba o to, by praca i regeneracja odbywały się w odpowiedni sposób, były zrównoważone i w pełni skuteczne. Ma wpływ na obniżenie ryzyka wystąpienia awarii podczas użytkowania oraz wydłużenie żywotności złóż filtracyjnych.

Ponadto Ecoperla Smart System zapewnia minimalne zużycie wody oraz środków regeneracyjnych na proces regeneracji. Ustawienia są dopasowane w taki sposób, by urządzenie pobierało najmniejsze możliwe dawki, ale przy tym przeprowadzało w pełni skuteczny proces oczyszczania złoża filtracyjnego. To zapewnia niski miesięczny koszt utrzymania urządzenia.

Gdzie go znajdziemy?

Ecoperla Smart System jest obecny w większości linii serii urządzeń o dużych wydajnościach Ecoperla Tower. Znajdziemy go w następujących modelach:

Ecoperla Smart System obejmuje wszystkie rozmiary w wymienionych wyżej liniach.

Dlaczego warto go mieć?

Ten system to przede wszystkim pewność wydajnej i bezawaryjnej pracy urządzenia. Możemy mieć całkowitą pewność, że parametry działania zostały dobrane w taki sposób, by produkt spełniał swoją funkcję i dawał oczekiwane efekty, a przy tym nie generował wysokich kosztów podczas użytkowania.

Ponadto to pewnego rodzaju zapewnienie o wysokiej jakości oferowanego urządzenia. Daje pewność dokonania wyboru, który spełni wymagania. Przy konkurencyjnych urządzeniach nie ma takiej pewności.

Ecoperla Perfect System

Ecoperla Perfect System w swoich założeniach przypomina Ecoperla Smart System z tym, że jest przeznaczony do kompaktowych urządzeń uzdatniających wodę marki Ecoperla, czyli kompaktowych zmiękczaczy wody oraz kompaktowych stacji wielofunkcyjnych.

W przypadku kompaktowych urządzeń do uzdatniania wody można spotkać się z praktyką niektórych producentów oraz sprzedawców, w których parametry są celowo przedstawiane jako korzystniejsze. Najczęściej specjalnie zaniżane jest zużycie soli i wody na regenerację. Kłopot jednak polega na tym, że jeśli te wartości będą źle zaprogramowane, nie dojdzie do odpowiedniej regeneracji złoża, a wydajność zmiękczania zostanie obniżona. Dodatkowo w konsekwencji żywotność złoża filtracyjnego może ulec skróceniu.

Ustawienia Ecoperla Perfect System są tak przemyślane, aby urządzenie nie generowało dużych kosztów eksploatacyjnych, jednak sama regeneracja była przeprowadzana w sposób pełny i wydajny.

Jak działa?

Ecoperla Perfect System to ustawienia głowicy sterującej programowane w kompaktowych stacjach uzdatniania wody marki Ecoperla. Są kompatybilne z przepływem przeciwprądowym i zapewniają naprawdę dobre efekty podczas wieloletniego użytkowania.

Zadaniem tego systemu jest zapewnienie zrównoważonej pracy i w pełni skutecznej regeneracji. Urządzenie jest mniej narażone na awarie, a złoże filtracyjne na zbyt szybkie zużycie. Praca będzie odbywała się w tak samo wydajny sposób, mimo upływu czasu.

Gdzie go znajdziemy?

Ecoperla Perfect System to nieodłączny dodatek urządzeń takich jak:

Dlaczego warto go mieć?

Ecoperla Perfect System daje pewność, że dane urządzenie uzdatniające wodę posiada najlepsze z możliwych ustawień. Parametry nie są ani zawyżone, ani zaniżone. Zmiękczacz wody lub stacja wielofunkcyjna dzięki nim będą przede wszystkim tanie w eksploatacji, ale przy tym w pełni skuteczne i wydajne.

W taki sposób Ecoperla chce zadbać o pełen komfort korzystania z urządzeń, dostarczenie najwyższej jakości wody, ale też brak nadwyrężania domowego budżetu. W końcu takie urządzenie ma być inwestycją, na której zyskamy.

Ecoperla Security System

Ostatnim systemem obecnym w produktach marki Ecoperla jest Ecoperla Security System dedykowany filtrom kuchennym. Powstał z myślą o tym, aby ich użytkowanie było w pełni bezpieczne i bezproblemowe.

Choć filtry kuchenne są wykonywane w taki sposób, by unikać przecieków i nieszczelności, to jednak czasami zdarzają się awarie, wynikające na przykład ze zużycia komponentów lub nieprawidłowo przeprowadzonej instalacji. Jeśli urządzenie nie posiada żadnych zabezpieczeń, w najgorszym wypadku może dojść do zalania kuchni. Ecoperla Security System to niewielkie urządzenie, które ma zapobiegać takim sytuacjom.

Jak działa?

Ecoperla Security System to niewielki dodatek, który działa bez potrzeby zasilania. Uruchamia się automatycznie i mechanicznie. Należy go zamontować na filtrze kuchennym. Kiedy wykryje wyciek wody z urządzenia, natychmiast blokuje jej dopływ. Dzięki temu z całą pewnością nie dojdzie do zalania pomieszczenia.

Gdzie go znajdziemy?

Ecoperla Security System stanowi nieodłączny dodatek:

Co ciekawe, Ecoperla Security System pasuje do większości filtrów kuchennych obecnych na rynku, więc można go dokupić do już posiadanego urządzenia. W naszym sklepie internetowym znajdziecie go w dziale z akcesoriami.

Dlaczego warto go mieć?

Przede wszystkim Ecoperla Security System pozwala uniknąć stresu i kłopotów związanych z zalaniem podczas awarii. Sprzątanie skutków zazwyczaj wiąże się z chaosem, nerwami i zmarnowanym czasem. Wystarczy użyć tak prostego zabezpieczenia, by ochronić siebie i swoją kuchnię, w myśl powiedzenia, że przezorny zawsze ubezpieczony.

Dodatki, które robią wrażenie

Wszystkie systemy stworzone przez markę Ecoperla są innowacyjne i mają ogromne znaczenie, które użytkownicy będą mieli szansę odczuć w trakcie eksploatacji. Wszystkie zapewniają bezpieczną i wydajną pracę urządzeń i doskonałe efekty uzdatniania wody. To wartości, na które zdecydowanie warto postawić podczas wyboru sposobu na polepszenie jakości wody w swoim domu.

Komentarze (4)

  • Witold
  • 2020-03-18 14:00:54
  Przydatne te systemy jak tak czytam, oszczędność wody i prądu przy takich urządzeniach też jest bardzo ważna. Ja jeszcze szukam "tego" zmiękczacza do siebie, ale tez nie ma co się za długo zastanawiać. Fajnie, że piszecie takie wpisy, pozdrawiam!
  • rysiek
  • 2020-04-29 09:42:33
  Brzmi całkiem nieźle. Podobaja mi sie te ich zmiekczacze, wydaja sie solidne i odporne. No i długa gwarancja też bardzo zacheca ;-)
  • K.P.
  • 2020-06-24 14:28:09
  Nie wiem jak dokladnie działa ten system oszczędnosciowy w zmiekczaczu, ale działa. Naprawdę zużywane sa wzglednie male ilosci wody i soli, od wielu ludzi slyszalem negatywne opinie o urzadzeniach innych marek - ze bardzo duzo wody marnują. Przy Ecoperla Hero nie widzę wcale w różnicy w ilosci zużywanej wody,a działa juz dobre kilka miesięcy
  • Oyolo
  • 2020-08-05 11:37:37
  wiadomo, ze w urzadzeniach lepszej jakosci sa takie bajery, zeby były oszczędne jak płaci się więcej za jakosc, to oczekuje sie, ze uzytkowanie bedzie rozsadnie tanie :)

Nowy komentarz

arrow_upward