Ecoperla Rosa - odwrócona osmoza dla tych, którzy chcą o siebie zadbać

Filtry kuchenne coraz bardziej zyskują na popularności i z powodzeniem zastępują wodę sprzedawaną w plastikowych butelkach. Dziś chcemy Wam przedstawić propozycję, która zapewni idealną wodę do każdej kuchni – nie tylko do picia. Odwrócona osmoza Ecoperla Rosa jest wyjątkowa z wielu względów. Dla kogo to będzie najlepszy wybór? Czy ta odwrócona osmoza się opłaca?

Obecnie plastikowe butelki odchodzą do lamusa! Jest mnóstwo powodów, dla których warto zrezygnować z takiego rozwiązania. Na naszym blogu znajdziecie sporą listę argumentów: Poznaj powody, dla których warto już dziś zrezygnować z wody butelkowanej! Obecnie wybór filtrów kuchennych jest naprawdę szeroki, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć propozycję najlepiej dopasowaną do własnych oczekiwań. Woda z takiego urządzenia nie tylko doskonale zastępuje napoje z plastikowych jednorazówek. Sprawia, że dania zyskują lepszy smak, aromat i wygląd. Każdy napój zimny lub ciepły na bazie filtrowanej wody będzie smakował i wyglądał jak z najlepszej kawiarni. Woda uzdatniona przez filtr kuchenny świetnie nadaje się do mycia warzyw i owoców, napełniania drobnego AGD czy przygotowania odżywek lub przemywania delikatnych powierzchni. O wszystkich zaletach filtrów kuchennych dowiecie się stąd: Poznaj 10 zalet filtrów kuchennych! Dlaczego warto mieć taki w kuchni?

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam niezwykły filtr kuchenny od polskiej marki Ecoperla. Choć może wydawać się niepozorny i z wyglądu przypomina wiele systemów odwróconej osmozy, to zapewnia wodę o właściwościach prozdrowotnych – o cechach wody alkalicznej i wodorowej! To produkt, który ma szansę spodobać się wielu osobom! Dla kogo konkretnie został stworzony?

Poznajcie odwróconą osmozę Ecoperla Rosa!

Ecoperla Rosa jest nowoczesnym systemem odwróconej osmozy, który oczyszcza wodę na pięciu etapach. Szósty stanowi niezwykły dodatek, jakiego na próżno szukać w standardowych systemach odwróconej osmozy. Jest to wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir. Urządzenie montuje się w szafce pod zlewozmywakiem. Zajmuje niewiele miejsca, a stelaż Ecoperla Rosa jest bardzo trwały i umożliwia szybką wymianę wkładów na nowe. Ecoperla Rosa jest doskonałą propozycją zarówno do domu, jak i do mieszkania.

Dla kogo jest odwrócona osmoza Ecoperla Rosa?

Ecoperla Rosa jest odwróconą osmozą, która może spodobać się w szczególności w kilku przypadkach. Przede wszystkim jest to filtr kuchenny dostępny w atrakcyjnej cenie. Zyskujemy urządzenie wykonane z trwałych, solidnych komponentów za dobre pieniądze. Ze względu na to, że dwudrożna wylewka daje dostęp zarówno do wody tylko oczyszczonej oraz wody po wkładzie rewitalizującym Ecoperla Elixir, to rozwiązanie kompleksowe. Wodę można wykorzystywać do wielu zadań i przede wszystkim do picia. Jest dostępna w każdych ilościach, o każdej porze.

Dostęp do wody o właściwościach alkalicznych i wody wodorowej może szczególnie sprawdzić się w przypadku osób, które podejmują duży wysiłek fizyczny w ciągu dnia, osób starszych, będących na diecie, ceniących zdrowie. Z Ecoperla Rosa mogą swobodnie korzystać całe rodziny, niezależnie od wieku domowników. Każdy z łatwością będzie mógł napełnić szklankę lub dzbanek czystą i świeżą wodą.

Odwrócona osmoza Ecoperla Rosa bez tajemnic

W zestawie znajdziecie wkłady filtracyjne oraz membranę osmotyczną, stelaż, dwudrożną wylewkę oraz zbiornik na magazynowanie wody. Do pudełka producent spakował również instrukcję montażu i obsługi, a także wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Na stelażu znajdują się wszystkie oznaczenia dotyczące podłączenia wkładów i wężyków. Dwudrożna, stylowa wylewka pozwala czerpać dwa rodzaje wody z odwróconej osmozy. Z jednej strony możemy korzystać z tylko oczyszczonej wody, która wspaniale sprawdzi się choćby do przygotowania dań i napojów na ciepło. Alternatywnie możemy skorzystać z wody, która dodatkowo została wzbogacona o składniki z wkładu rewitalizującego Ecoperla Elixir. Całość jest bardzo wygodna w użytkowaniu!

Dodatkowym, ważnym systemem, dającym pełne bezpieczeństwo jest Ecoperla Security System. To prosty, aczkolwiek niezwykle skuteczny mechanizm, który należy domontować do filtra kuchennego. Kiedy tylko Ecoperla Security System wykryje wyciek, zamyka i blokuje dopływ wody do filtra. Jest to doskonała ochrona przed zalaniem kuchni w trakcie awarii. Działa automatycznie, mechanicznie, bez potrzeby zastosowania jakiegokolwiek zasilania.

Jak działa odwrócona osmoza Ecoperla Rosa?

Kiedy na urządzenie wpływa surowa woda, w pierwszej kolejności trafia na wkład mechaniczny. Tam jest oczyszczana z cząstek stałych, jak choćby: piasek, muł, rdza, wszelkie osady, które mogły przedostać się podczas przepływu wody przez instalację. Następnie kierowana jest na wkłady węglowe. Węgiel aktywny to doskonały adsorbent. Eliminowany jest między innymi chlor, jego pochodne, wszelkie substancje odpowiedzialne za nieprawidłowy smak oraz zapach wody. Poprawie ulega również barwa wody. Następny etap jest najdokładniejszy! To membrana osmotyczna o wydajności 100 GPD. Komponent jest naprawdę wysokiej jakości, od znanego, amerykańskiego producenta. Tu z wody usuwane są zanieczyszczenia nawet o wielkości pojedynczych jonów. Następnie woda jest kierowana na wkład szlifujący. Ten nadaje jej ostateczne właściwości organoleptyczne. Z takiej wody już można korzystać między innymi do gotowania! Jest świetna, ponieważ nie pozostawia po sobie żadnych osadów, nie oddziałuje w negatywny sposób na składniki.

Jest też opcja, w której po podstawowym uzdatnianiu, woda jest dalej kierowana na wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir. Tam jest wzbogacana w magnez oraz wolny wodór. Taka woda jest idealna do bezpośredniego spożycia.

Wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir - w nim tkwi sukces!

Jeden z największych atutów w odwróconej osmozie Ecoperla Rosa stanowi wkład, którego ciężko doszukać się w innych filtrach kuchennych. Chodzi o to, że Ecoperla Elixir jest wkładem rewitalizujacym. To zastępstwo dla tradycyjnie występujących w odwróconej osmozie mineralizatorów. Daje bardzo duże możliwości na pozyskanie wody o właściwościach prozdrowotnych ze względu na swoje wypełnienie. Ecoperla Elixir stanowi ostatni etap w odwróconej osmozie Ecoperla Rosa. Odkręcając kurek wylewki, możemy napełnić szklankę wodą, która przepływa dodatkowo przez ten wkład.

Wnętrze Ecoperla Elixir stanowi magnez w najczystszej postaci. Wstępnie oczyszczona woda wchodzi z nim w reakcję. Na jej podstawie powstaje woda o wysokim stężeniu magnezu, wyższym pH, dodatkowo wzbogacona w wolny wodór. Jest to woda przypominająca swoimi właściwościami wodę alkaliczną oraz wodorową. Dokładny opis działania wkładu rewitalizującego Ecoperla Elixir znajdziecie tu: Wkład rewitalizujący - czym jest? Czy opłaca się go kupić?

A co konkretnie zapewnia taka woda? Przede wszystkim regularne picie wody po wkładzie rewitalizującym zmniejsza stres, wspomaga dobry sen i koncentrację. Nieco łatwiej nam się zregenerować, skupić. Woda doskonale oddziałuje na układ krążenia, układ mięśniowy, serce. Woda alkaliczna spowalnia proces starzenia się komórek. Skutecznie walczy z wolnymi rodnikami, doskonale i szybko nawadnia komórki. Poprawia się nasz metabolizm i trawienie. Szczegóły tutaj: Woda wodorowa - czy faktycznie wspomaga zdrowie?, Ecoperla Elixir - alternatywa dla jonizatorów wody

Jak zamontować odwróconą osmozę Ecoperla Rosa?

Ecoperla Rosa jest odwróconą osmozą o standardowej budowie. Posiada zbiornik na magazynowanie wody oraz dwudrożną wylewkę w zestawie. Montaż nie jest skomplikowany. Nie ma też wielkich wymogów dotyczących warunków instalacyjnych. Ta odwrócona osmoza wymaga podłączenia do źródła wody, kranika oraz odpływu do kanalizacji. Można sobie z tym poradzić samodzielnie. Dla tych, którzy jednak chcą oszczędzić czas i nie brać się za to samemu, polecamy skorzystanie z profesjonalnego serwisu. Poniżej możecie obejrzeć filmik instruktażowy, w którym kolejne etapy montażu zostały bardzo dobrze pokazane i opisane. A więcej informacji na ten temat także tu: Samodzielny serwis filtra kuchennego - to proste!, Instalacja odwróconej osmozy to nic trudnego! Zobacz instruktaż video!

Jak dbać o odwróconą osmozę Ecoperla Rosa?

Odwrócona osmoza Ecoperla Rosa nie wymaga zbyt wiele uwagi. Ten filtr kuchenny nie będzie też generował dużych kosztów eksploatacyjnych. Utrzymanie w dobrym stanie jest tanie i proste! Właściwie wystarczy jedynie regularna wymiana dedykowanych wkładów. W przypadku Ecoperla Rosa mamy do czynienia z zestawem półrocznym oraz zestawem rocznym. Do tego raz w roku warto jest zastosować preparat antybakteryjny, taki jak Ecoperla Antibacter,w celu dezynfekcji urządzenia od środka. To pozwoli utrzymać najwyższą higienę procesu uzdatniania wody. Właściwie to tyle! W tak prosty sposób można cieszyć się wodą o takich właściwościach, jakich potrzebujemy! O dokładnych etapach prawidłowej konserwacji odwróconej osmozy możecie przeczytać tu: Jak dbać o odwróconą osmozę, by służyła jak najlepiej?

Odwrócona osmoza Ecoperla Rosa to doskonały wybór!

Wybór odwróconej osmozy Ecoperla Rosa może okazać się naprawdę strzałem w dziesiątkę! To urządzenie nie kosztuje dużo, jest łatwe w montażu oraz eksploatacji. Ecoperla Rosa jest w stanie zapewnić bezpieczną i smaczną wodę do wykorzystania w kuchni oraz wodę, która może wspomóc nasz organizm i przynieść sporo korzyści dla zdrowia! To świetny filtr kuchenny dla każdego, kto ocenia wygodę oraz chce w pełni zadbać o siebie!

Powiązane produkty

Komentarze (1)

    • Kafka
    • 2022-11-10 15:18:59
    korzystam od kilku miesięcy. nie dość, że świetna woda do picia, to jeszcze o wiele mniej plastiku w koszu. kto segreguje ten wie:)

Nowy komentarz

arrow_upward